Fiskalny terminal Pospay oceniony

Dobre Systemy LOGOFiskalny terminal płatniczy Pospay to jedno z najbardziej nowoczesnych urządzeń w branży. Oglądać je było można na zakończonych w listopadzie targach HoReca 2019, gdzie prezentowaliśmy je razem z innymi nowinkami na rynku. Chcielibyśmy przedstawić film, na którym dr Marek Borowiński, znany na Youtube jako "Shop Doctor" przedstawia szczegóły działania tego urządzenia. Zapraszamy do obejrzenia jego recenzji terminala Pospay. 
Fiskalny terminal Pospay - co to jest?

Jest to pierwsze na rynku urządzenie, które łączy w sobie funkcje kasy, drukarki fiskalnej, a także terminala płatniczego. Pospay gwarantuje mobilną pracę i transakcje bezgotówkowe w Twoim przedsiębiorstwie. Pospay akceptuje transakcje wszystkimi rodzajami kart płatniczych oraz te, realizowane za pomocą telefonu: BLIK, Google Pay, Samsung Pay i Apple Pay. Dzięki połączeniu tych wszystkich cech urządzenie zostało nazwane "Innowacją roku 2019" - programu realizowanego przez Polską Akademię Nauk.  

Shop Doctor to z kolei kanał na YouTube dr. Marka Borowińskiego - specjalisty od zwiększania sprzedaży oraz Visual Mechandisingu. Zajmuje się konsultacjami, doradztwem biznesowym, audytami oraz szkoleniami. Ma na swoim koncie konsultacje, doradztwo, audyty i szkolenia.  Shop Doctor jest częstym gościem wielu programów telewizyjnych i radiowych. Tym razem na swój warsztat wziął fiskalny terminal Pospay w zastosowaniu do gastronomii

Spodobało Ci się to urządzenie? Skontaktuj się z naszymi doradcami – podpowiedzą, jakie urządzenie wybrać: sprzedaz@escsa.pl lub tel. (12) 656-51-58.