Oprogramowanie dla HoReCa

Oprogramowanie dla HoReCa

Prowadzenie hotelu czy lokalu gastronomicznego jest ogromnym przedsięwzięciem, które wymaga nie tylko poświęcenia mu uwagi, ale również oczekuje trzymania pieczy nad każdą płaszczyzną jego funkcjonowania. Z tych względów, pomoc wyspecjalizowanego oprogramowania jest absolutnie niezbędna. Dostępne w naszej ofercie programy hotelarskie i gastronomiczne to systemy wspierające pracę recepcji, housekeepingu, pracowników administracyjnych i strefy SPA, a także kadry menedżerskiej czy pracowników restauracji. 

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy zapewnić pełne wsparcie we wdrożeniu systemów, a także ich synchronizacji. Nasi wdrożeniowcy zsynchronizują program do obsługi hotelu z oprogramowaniem gastronomicznym.  

Najlepsze oprogramowanie do zarządzania lokalem

Nowoczesne oprogramowanie gastronomiczne ma do zaoferowania swoim użytkownikom wiele przydatnych funkcji, dzięki którym kierowanie lokalem stanie się o wiele łatwiejsze. Systemy komputerowe w gastronomii często pozwalają administrować stanami magazynów, dzięki czemu możliwe jest efektywniejsze sprawowanie kontroli nad posiadanymi artykułami żywnościowymi i dbanie o to, by kucharze zawsze mieli pod ręką niezbędne produkty. Wybierając programy komputerowe w gastronomii warto zwrócić uwagę na kwestię obsługi systemu, który nie powinien być nadmiernie skomplikowany. Wręcz przeciwnie, priorytetowe znaczenie ma jego intuicyjność.

Co należy mieć na względzie wybierając odpowiedni program do obsługi hotelu lub restauracji? 

Decydując się na inwestycję w dedykowany program komputerowy, dobrze jest przeanalizować przede wszystkim wielkość i charakter prowadzonej działalności. Oczekiwania dużej restauracji są często kompletnie odmienne od potrzeb niewielkiego pubu i wybrany system musi być do nich dopasowany. Ponadto, oprogramowanie gastronomiczne i hotelowe powinno umożliwiać przetwarzanie informacji oraz przygotowywanie raportów, dzięki którym można ocenić ogólną kondycję hotelu/restauracji i w razie potrzeby wprowadzić niezbędne zmiany.

Nasz asortyment jest starannie wyselekcjonowany i znajdą w nim Państwo między innymi nowoczesne oprogramowanie przeznaczone do zastosowania w hotelach i lokalach gastronomicznych. Do wdrożenia u naszych klientów zalecamy wypróbowane przez nas rozwiązania takie jak: Posbistro, X2System, izzyREst, Soga czy PC gastronom. Dokładamy wszelkich starań, by klienci byli zadowoleni z podjętej decyzji, a w razie problemów, proponujemy możliwość skorzystania z pomocy specjalistów. 

 • POSbistro

  POSbistro

  POSbistro

  POSbistro to rewolucyjna aplikacja na tablet, dająca pełne możliwości zarządzania dowolnej wielkości...

  Zajrzyj
 • X2 HOTEL

  X2 HOTEL

  X2 HOTEL

  Charakterystyka programu X2 SYSTEM  X2 SYSTEM jest pakietem programów skierowanych do branży gastronomicznej...

  Zajrzyj
 • izzyRest

  izzyRest

  izzyRest

  Charakterystyka programu dla gastronomii IzzyRest izzyRest (dawniej 4Rest) jest zintegrowanym systemem do zarządzania...

  Zajrzyj
 • izzyHotel

  izzyHotel

  izzyHotel

  izzyHotel jest programem dedykowanym dla branży hotelarskiej – hotel, ośrodek konferencyjny, pensjonat,...

  Zajrzyj
 • HotelOnLine

  HotelOnLine

  HotelOnLine

  Charakterystyka programu HotelOnline HotelOnLine jest programem skierowanym do szerokiego zarządzania w branży...

  Zajrzyj
 • SOGA POS

  SOGA POS

  SOGA POS

  SOGA POS jest modułowym systemem gastronomicznym, sprawdzającym się w każdej restauracji, kawiarni, barze,...

  Zajrzyj
 • Foodsoft

  Foodsoft

  Foodsoft

  Charakterystyka programu dla restauracji FOODSOFT FOODSOFT – inteligentny, nowoczesny system, wspierający zarządzanie...

  Zajrzyj
 • PC GASTRONOM

  PC GASTRONOM

  PC GASTRONOM

  Charakterystyka programu dla gastronomii PC-GASTRONOM PC-GASTRONOM jest programem dla branży gastronomicznej. Może...

  Zajrzyj
 • Gastro Pos

  Gastro Pos

  Gastro Pos

  Program GASTRO POS Gastro Pos jest nowoczesnym, elastycznym systemem sprzedaży, działającym w...

  Zajrzyj
 • Oprogramowanie dla hotelu KWHotel

  Oprogramowanie dla hotelu KWHotel

  Oprogramowanie dla hotelu KWHotel

  Decydując się na oprogramowanie hotelowe KWHotel, możesz wybrać jedną z trzech wersji:...

  Zajrzyj