Dlaczego warto zdecydować się na płatne programy dla gastronomii?

Szybkie tempo życia, brak czasu na samodzielne przygotowanie posiłków, ciekawość nowych przepisów i kuchni świata – to wszystko sprawia, że dzisiaj klienci chętnie korzystają z usług restauracji i wszelkiego rodzaju lokali gastronomicznych. Zmieniająca się sytuacja na rynku i dostępność nowoczesnych rozwiązań sprawia, że właściciele podobnych działalności często stosują zdobycze nowoczesnej techniki. Rozwiązaniem, które z pewnością warto wdrożyć we własnej firmie, są funkcjonalne programy komputerowe. Dlaczego warto zdecydować się na takie programy? Jakie zalety się z tym wiążą?


Zalety płatnych programów gastronomicznych

Płatne programy gastronomiczne są w stanie zaoferować wiele ciekawych narzędzi, które mają ogromny wpływ na ułatwienie i usprawnienie codziennej pracy lokalu gastronomicznego. Programy sprawdzają się w każdym lokalu gastronomicznym- niezależnie od jego wielkości. 

Możemy wyróżnić płatne programy takie jak: 

Gastro Finanse umożliwia sprawne przygotowywanie efektywnych grafików przeznaczonych dla osób zatrudnianych w danym przedsiębiorstwie. Analizuje wszystkie wydatki, wykonuje różne analizy i wnioski, które przydadzą się w obmyślaniu strategii marketingowej marki. 

FOODSOFT jest nowoczesnym programem, który daje szansę na wydajne administrowanie restauracyjnym magazynem. Oczywiście, to tylko niektóre z dostępnych opcji. Dokupując dodatkowe moduły, można również sprawdzać czas pracy pracowników, sporządzić kosztorys oferty cateringowej czy wysyłać raporty.

IzzyRest intuicyjny i ergonomiczny program, który obsługuje każdy typ lokalu gastronomicznego. Ma bardzo dużą elastyczność w dopasowaniu się do aktualnych potrzeb. 

POSbistro umożliwia mobilną sprzedaż, dzięki niej obsługa klientów możliwa jest nie tylko w lokalu, ale również w piwnicy, w ogródku i na plaży. 

X2System, który niezawodnie działa w sieci komputerowej, a także umożliwia bardzo sprawne centralne zarządzanie biznesem i dostęp do danych z każdego miejsca. Wszystkie te programy można znaleźć w naszej ofercie. Programy gastronomiczne da się w dużej mierze przystosować do własnych potrzeb i skroić je na miarę indywidualnych wymagań prowadzonej działalności.


Wdrożenie programu gastronomicznego

Co sprawia, że warto zapłacić za program gastronomiczny? 

Poza dużą zaletą, jaką jest funkcjonalność podobnych rozwiązań, trzeba mieć również na uwadze kwestię ich późniejszego wdrożenia. Wiele firm, które zajmują się sprzedażą oprogramowania komputerowego, służy radą już na etapie wybierania odpowiedniego produktu oraz oferują jego późniejsze wdrożenie, jak też opiekę już po zakończeniu całej procedury.

Dzisiaj na rynku można znaleźć znakomite, niezwykle pomocne programy gastronomiczne w naprawdę konkurencyjnych cenach dlatego, jeśli chce się unowocześnić swoją firmę, dobrze jest przemyśleć ich zastosowanie.


Jeśli są Państwo zainteresowani programem dla gastronomii, to zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Chętnie doradzą oni w wyborze najlepszego rozwiązania.