Dlaczego klienci wybierają POSbistro?

W artykule przeczytasz między innymi o:

  1. POSbistro - nowoczesny i innowacyjny system sprzedażowy
  2. Moduły dla restauracji w systemie POSbistro
  3. Co mówią klienci o POSbistro?


Różnorodność dostępnego oprogramowania dedykowanego dla lokali gastronomicznych może przyprawić przyszłego przedsiębiorcę o ból głowy. Producenci programów prześcigają się w pomysłach, próbując sprostać oczekiwaniom klientów, analizując ich potrzeby i wprowadzając coraz to nowsze aktualizacje. Tradycyjne rozwiązania stacjonarne POS powoli odchodzą w zapomnienie, dając miejsce tym mobilnym, które działają w chmurze obliczeniowej. Oprogramowanie mobilne jest tańsze niż tradycyjne, ponieważ do jego działania wymaga się jedynie drukarki fiskalnej i niedrogiego tabletu.

POSbistro - nowoczesny i innowacyjny system sprzedażowy

Obecnie najbardziej innowacyjnym systemem sprzedażowym, przeznaczonym dla małych i średnich przedsiębiorstw gastronomicznych, jest system POSbistro. W swojej ofercie producent przekonuje, że dla każdego rodzaju lokalu lub stanowiska gastronomicznego (restauracje, kawiarnie, pizzerie, bary, sushi, food trucki) ma przygotowane odpowiednie moduły i usługi, które pomogą usprawnić zarządzanie. Gwarantuje integrację systemu z urządzeniami fiskalnymi, terminalami płatniczymi oraz drukarkami bonowymi.

Moduły dla restauracji w systemie POSbistro

POSbistro dedykuje restauracjom szereg modułów, które wspierają administrowanie zespołem. System pozwala obsługiwać gości w dowolnym miejscu w lokalu i usprawnia komunikację między kelnerem, a kuchnią. Oprogramowanie umożliwia generowanie dowolnych raportów sprzedażowych, raportów kasjerów i zmiany. Gwarantuje nieprzerwane działanie nawet w momencie braku dostępu do Internetu. POSbitro gromadzi na każdym tablecie historię transakcji, dzięki temu obsługa ma możliwość sprzedaży, a nawet rejestracji jej zwrotu bez konieczności wymiany danych z Internetem. Awaria tabletu nigdy nie spowoduje utraty danych – synchronizacja w chmurze daje gwarancję ich bezpieczeństwa. Nawet zniszczenie lub utrata sprzętu nie stanowi problemu – mając dowolny tablet z systemem Android możesz w ciągu kilku minut przywrócić program sam, bez pomocy informatyków. Również dla pizzerii POSbistro zapewnia ciekawe rozwiązania, np. możliwość dodania pizzy do menu z dowolną konfiguracją rozmiarów i dodatków do pizzy. Umożliwia dzielenie pizzy nawet do czterech części! Oprogramowanie pozwala na systematyczną budowę danych o zamawiających (imię i nazwisko, adres, telefon itd.), a także udostępnia specjalną aplikację dla kierowcy odpowiadającego za dostawę jedzenia.

POSbistro pozwala na zdalną kontrolę kilku punktów gastronomicznych jednocześnie, przekazując informacje na temat stanów magazynowych, dając pełną kontrolę nad biznesem. Dzięki sprawnemu przekazywaniu informacji, w każdej chwili możemy sprawdzić aktualny utarg, liczbę otwartych i zamkniętych rachunków oraz bieżące informacje na temat pracy personelu. Możemy generować większe zyski ze sprzedaży za pomocą zaawansowanego systemu rekomendacji dodatkowych produktów do rachunku, który wyświetla je kelnerowi w czasie przyjmowania zamówienia. Dużym plusem oprogramowania POSbistro jest wykorzystanie cyklicznej formy płatności w postaci abonamentu. Taka forma pozwala na zawieszenie swojej działalności, na przykład poza sezonem działalności food trucka. Producent zapewnia, że wszelkie aktualizacje systemu są dostępne dla wszystkich użytkowników, niezależnie od wybranego pakietu, dlatego klienci POSbistro mogą zawsze pracować w oparciu o aktualną wersję swojego programu.

Co mówią klienci o POSbistro?

Klienci POSbistro chwalą oprogramowanie za przyspieszenie obsługi klienta, usprawnienie ergonomii pracy personelu, eliminację pomyłek przy zamówieniach i wzmocnienie  nowoczesnego wizerunku lokalu. Warto zaznaczyć, że programy pracujące w chmurze są intuicyjne i przystosowane do samodzielnej instalacji. Nasi klienci chętnie korzystają z usługi wdrożeniowej – nasz zespół może przygotować menu i receptury zdalnie, przez co taka usługa jest jeszcze bardziej opłacalna. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z naszymi specjalistami: (12) 656-51-58 wew. 45 lub sprzedaz@escsa.pl