Zalety programów do zarządzania hotelem i pensjonatem

Całe obroty hotelu mogą być ujęte w jednolitych raportach i statystykach dzięki integracji w jednym systemie obsługi recepcji hotelowej, gastronomii i innych punktów sprzedaży (sklepy, imprezy, catering). Proponowane przez nas systemy do obsługi zakwaterowania  zapewniają raporty i funkcje specyficzne dla hotelu, jak grafik pokoi oraz ich obłożenie, lista przyjazdów i wyjazdów, lista śniadań, statystyki hotelowe, saldo-lista, plan sprzedaży, interfejs do centrali telefonicznej, itp. Program do obsługi hotelu może być zsynchronizowany z systemem gastronomicznym! Z aplikacjami gastronomicznymi wspólna może być baza danych, funkcje administracyjne i kasowe. 

Sugerowane przez naszą firmę oprogramowanie współpracuje z zewnętrznymi systemami obsługi dostępu do pomieszczeń hotelowych w postaci zamków elektronicznych. 

Dzięki proponowanym programom wszystkie niezbędne informacje i rozliczenia będą zaprezentowane w wyjątkowo przejrzysty sposób, dający podgląd na każdy szczegół działalności związanej z prowadzeniem hotelu, SPA czy wynajmem sal konferencyjnych.

Programy hotelarskie, które polecamy naszym klientom: X2 HotelizzyHotel i KWHotel.