Dla sprawnego funkcjonowania firmy i jej ciągłego rozwoju niezbędny jest sprawny przepływ istotnych informacji w czasie rzeczywistym. Systemy przywoławcze, jako nowoczesne rozwiązanie odpowiadające na stale rosnące wymagania przedsiębiorców, sprawdzają się w niemal każdej branży. Trzeba jednak przyznać, że z tego innowacyjnego rozwiązania korzystają najczęściej właściciele lokali gastronomicznych.

przywoływacze dla gastronomii

System przywoławczy – co to jest

Systemy przywoławcze to kompleksowe zestawy urządzeń, które można dostosować do aktualnego zapotrzebowania i, w miarę potrzeby, z czasem inwestować w dodatkowe elementy.  Jak sama nazwa wskazuje pozwalają przywoływać one obsługę miejsca, w zależności od potrzeby. 


Systemy przywoławcze bezprzewodowe z powodzeniem mogą być wykorzystywane w wielu branżach. Pagery kelnerskie znajdują uznanie m.in. w branży gastronomicznej (w przypadku konieczności wezwania kelnera do stolika), w supermarketach (umożliwiają przywołanie pracownika do kasy), w szpitalu (wezwanie personelu do pacjenta), czy nawet w fabrykach (wezwanie pomocy technicznej do stanowiska). 

System przywoławczy bezprzewodowy

Bezprzewodowy system przywoławczy skutecznie eliminuje ewentualne pomyłki w komunikacji między personelem, a klientem. Zastosowanie swobodnej, bezprzewodowej komunikacji zdecydowania usprawnia pracę obsługi lokalu. Z punktu widzenia pracodawcy pagery gastronomiczne mogą być pomocne przy kontroli czasu reakcji pracowników na każde wezwanie. 


Jak działa bezprzewodowy system przywoławczy? To bardzo proste, a my postaramy się to wyjaśnić na przykładzie restauracji. Stoliki powinny zostać wyposażone w systemy przyzywowe, które umożliwiają wezwanie kelnera. W momencie, gdy chcą poprosić o rachunek lub uzupełnić zamówienie, wystarczy że nacisną przycisk przywołujący obsługę. Przywoływacze gastronomiczne wysyłają wtedy powiadomienie do odpowiedniego pracownika naszego lokalu, a ten będzie mógł się udać do stolika klienta. 

System przywoławczy dla gastronomii 

Instalacja przyzywowa najchętniej wykorzystywana jest do usprawniania pracy lokalu gastronomicznego. Świetnia sprawdza się ona w przypadku posiadania ogródka na zewnątrz lokalu lub restauracji w galerii handlowej, gdzie klienci siadają na wspólnej strefie gastronomicznej. 

W takim miejscu obsługa kelnerska nie zajmuje się bezpośrednio gośćmi, a zamówienia składane są bezpośrednio przy kasie. Zazwyczaj klient otrzymuje numerek, którym jest wywoływany, gdy jego zamówienie jest gotowe. System przywoławczy bezprzewodowy może zrobić to szybciej i znacznie prościej. 

System przywoławczy cena

Wybierając systemy przywoławcze w gastronomii wielu przedsiębiorców zastanawia się nad jego ceną. Różni się ona biorąc pod uwagę rodzaj pagerów, zastosowanych transmiterów, a także liczby poszczególnych elementów systemu. W ofercie posiadamy również oprogramowanie dla gastronomii oraz oprogramowanie dla hoteli, które jest w pełni kompatybilne z naszymi systemami przywoływaczy. 

Chcesz wiedzieć więcej? 
Skontaktuj się z naszymi specjalistami: