izzyHotel jest programem dedykowanym dla branży hotelarskiej – hotel, ośrodek konferencyjny, pensjonat, ośrodek wczasowy, sanatorium itp. Jest on następcą znanego programu HotelOnLine i powstał w oparciu na wieloletnim doświadczeniu w budowaniu oprogramowania dla tej branży. Funkcje izzyHotelu są odpowiedzią na oczekiwania klienta oraz rozwój technologii, jednocześnie uwzględniają dotychczasowe doświadczenie – dzięki temu izzyHotel jest programem wyjątkowo korzystnym i wygodnym a jego użytkowanie nie dostarcza żadnych problemów.

izzyHotel to system, który zawiera wszystkie dotąd oferowane funkcje, z rozszerzeniem o obsługę:

  • możliwość rezerwacji sal konferencyjnych ( w tym również złożonych pakietów konferencyjnych)
  • możliwość rezerwacji pobytowych w pakietach
  • funkcja obsługująca SPA (zawiera m.in. system kontroli w zakresie dostępności pracowników, gabinetów itp.)
  • możliwość rezerwacji swobodnie definiowanych usług (sauna, bilard, rowery, kajaki itd.) wraz z własnymi grafikami

izzyhotel tabela

MODUŁY OPROGRAMOWANIA  IZZY HOTEL

HOTEL

W module istnieje możliwość przygotowania grafiku pokoi, który może mieć własny wygląd i zawartość. Wprowadzanie rezerwacji odbywa się w nim z poziomu grafika poprzez opcję “zaznacz i zarezerwuj”. Cenniki pokojowe mogą być dowolnie rozbudowywane, także pod względem rezerwacji zarówno indywidualnych jak również grupowych czy pakietowych. W grafiku dodatkowo włączona może zostać obsługa wypożyczalni hotelowych. 

Moduł posiada także książkę meldunkową, a także rozbudowane możliwości rozliczeń. Program współpracuje oczywiście z centralą telefoniczną, systemami zamków elektronicznych a także z systemami księgowymi. Przy jego pomocy możliwa jest również obsługa magazynu. 

KONFERENCJE

Moduł ten pozwala za zarządzanie posiadanymi salami konferencyjnymi. Po zdefiniowaniu ich liczby i cenniki można wprowadzić do systemu układy sal ich grafiki (analogiczne jak w przypadku hotelu), a także dodatkowe elementy związane z ich rezerwacjami - jak wyposażenie, przerwy kawowe czy zaplecze gastronomiczne_

SPA

Dzięki temu modułowi możliwe jest definiowanie liczby zarówno gabinetów, zabiegów i pracowników z uzupełnieniem ich grafików pracy. Rezerwacja poszczególnych elementów może być wprowadzana bezpośrednio z poziomu grafika i uwzględnia aktualny stan zajętości poszczególnych zasobów. Dostępne są również rozliczenia magazynowe, tworzenie raportów, a także sprzedaż i obsługa karnetów na dowolne pakiety usług.


Oprogramowanie IzzyHotel płynnie współpracuje z orpogramowaniem dla gastronomii -  IzzyRest

CENY DLA KLIENTÓW KOŃCOWYCH I ZASADY LICENCJONOWANIA

Zgadnie z naszą zasadą oraz jak w przypadku wszystkich naszych produktów, nie ma żadnych nadprogramowych, ukrytych kosztów związanych z „dodatkowymi modułami” np. związanych z obsługą drukarek fiskalnych, dodatkowym magazynem czy współpracą z centralą telefoniczną itd.

Cena modułu hotelowego warunkowana jest ilością obsługiwanych pokoi. 

Cena IzzyHOTEL - sprawdź aktualną ofertę

Sklep  - IzzyHotelZainteresowany? 

Skontaktuj się z naszymi specjalistami ds. wdrożeń systemów hotelowych: 
tel. (12) 656-51-58.
e-mail: sprzedaz@escsa.pl