Systemy CRM

Systemy CRM

Prowadząc własną firmę należy się skupić przede wszystkim na zadowalającym dla obu stron kontakcie pomiędzy pracownikami a klientami. Specjaliści powinni być w stanie szybko zareagować na prośby/wskazówki/pytania klientów i to właśnie umożliwia system zarządzania CRM.

Czym właściwie jest system CRM?

Co to jest system CRM? Jak możemy go opisać w kilku słowach? System informatyczny CRM to narzędzie przeznaczone do sprawnego kierowania efektywnymi relacjami z klientem. Definicja systemu CRM  to Customer Relationship Management, od której pochodzi ten trzyliterowy skrót.

Z jakich powodów tego rodzaju rozwiązania są tak istotne w działalności biznesowej? Klientom, poza wysoką jakością świadczonych usług, zależy również na tym, by firmy roztaczały nad nimi parasol ochronnej opieki. Szybkie odpisywanie na wiadomości, doskonała orientacja w realizowanych zadaniach, która pozwala na udzielenie klientowi wszystkich potrzebnych informacji czy wsparcie w organizacji obowiązków – system CRM to wielofunkcyjne rozwiązanie.

Oprogramowanie CRM

Oprogramowanie typu CRM jest dzisiaj niezwykle popularne, dlatego planując jego wdrożenie we własnej firmie, w pierwszej kolejności należy się zastanowić, na udoskonaleniu jakich elementów prowadzonej działalności najbardziej nam zależy. Rozwiązanie CRM powinno między innymi pozwalać nam na sprawne zarządzanie posiadanymi informacjami i wydajne planowanie działań.

Dostawcy CRM dbają o to, by oferowane przez nich oprogramowanie odpowiadało często bardzo wysokim oczekiwaniom klientów. Warto zwrócić uwagę również na kwestię zainstalowania wybranego systemu. Nie należy zapominać także o konieczności szczegółowego zapoznania pracowników z funkcjonowaniem oprogramowania. Wiedza pozwoli im na lepsze wykorzystanie jego możliwości. Wśród oprogramowania CRM polecamy: Gestor GT, Gestor nexo, enova365, Comarch ERP Optima CRM i serwis systemu ERP, a także Bilans. Zapraszamy po więcej informacji. 

 • Gestor GT

  Gestor GT

  Gestor GT

  Gestor GT jest nowoczesnym, łatwym w obsłudze systemem służącym wspieraniu procesu budowania...

  Zajrzyj
 • enova365 CRM

  enova365 CRM

  enova365 CRM

  nova365 CRM to narzędzie umożliwiające całkowite zarządzanie przedsiębiorstwem lub instytucją, który wspiera każdy...

  Zajrzyj
 • Comarch ERP Optima CRM i Serwis

  Comarch ERP Optima CRM i Serwis

  Comarch ERP Optima CRM i Serwis

  Co to jest Comarch ERP Optima CRM? Jest to moduł umożliwiający planowanie kanału kontaktu...

  Zajrzyj
 • Comarch ERP Altum CRM

  Comarch ERP Altum CRM

  Comarch ERP Altum CRM

  Omówienie programu Comarch ERP Altum CRM  Obecnie coraz częściej informacje gromadzone na...

  Zajrzyj
 • Bilans CRM

  Bilans CRM

  Bilans CRM

  Moduł CRM programu Bilans Pozwala na sprawne zarządzanie relacji z klientami i utrzymywanie...

  Zajrzyj
 • SugarCRM

  SugarCRM

  SugarCRM

  Co to jest Sugar CRM? Sugar CRM jest wysokiej jakości programem stworzonym...

  Zajrzyj