dobre systemy
Branża

Oprogramowanie dla kancelarii prawnej

Oprogramowanie dla kancelarii prawnej

odstawą efektywnego działania w kancelarii prawnej jest dobra organizacja pracy oraz sprawna obsługa klientów. W działaniu kancelarii prawnej istotne jest łączenie wielu danych, procesów czy też dokumentów z powiązanych z obsługiwanymi podmiotami w jednym miejscu, do którego dostęp mogą mieć tylko osoby z uprawnieniami. Aby kancelaria prawna sprawnie pracowała, ważny jest także podział obowiązków oraz szybki przepływ informacji między jej pracownikami. Nasze programy ERP są w stanie w tym pomóc. 

Zalety wdrożenia oprogramowania dla kancelarii prawnej

Wdrożenie przez wyspecjalizowaną firmę odpowiedniego oprogramowania może ułatwić realizację wyżej wymienionych zadań a także usprawnić proces zarządzania kancelarią. Comarch ERP Optima jest jednym z najchętniej wybieranym przez kancelarie prawne programów. Jednym z powodów dla których akurat to oprogramowanie wybierają kancelarie jest modułu CRM (obszar programu), który umożliwia m.in.:

  • Dzięki rozbudowanej karcie kontaktu z klientem prezentację wszystkich informacji dotyczących klienta i jego obsługi.
  • Program umożliwia skanowanie dokumentów i automatyczne przypisanie ich do konkretnego kontrahenta
  • Szybkie rejestrowanie nowego klienta oraz dołączenie wszelkich dokumentów związanych z jego sprawą.
  • Nadzorowanie bieżącego stanu prac kancelarii. Aplikacja umożliwia przypisanie zadań do poszczególnych pracowników, możliwość weryfikacji postępu prac oraz terminów wykonania zadań.
  • Rejestrowanie wszystkich spotkań i rozmów – możliwość rozplanowania pracy nad daną sprawą.

Kasa fiskalna online dla prawnika

Oprócz zastosowania właściwego oprogramowania w kancelarii prawnej niezbędna jest kasa fiskalna online. Prawnicy, którzy jeszcze nie zakupili takiego urządzenia, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów mają na to czas do 1 lipca 2021 roku. W swojej ofercie posiadamy również niezbędne urządzenia, dedykowane dla branży prawnej. Znaleźć je można w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy do jego odwiedzenia.


Zaufali nam