InsERT

Usługa Dokumenty wcześniej znana była jako Dokumenty+ i dostępna jest w programach Rachmistrz nexo, Rewizor nexo i z grupy Insert GT. Teraz wyposażona została w nowe funkcjonalności. 

W podstawowej wersji usługi dostępna była opcja przekazywania dokumentów przez pracowników oraz współpracowników firmy. Dział księgowości dzięki temu w prosty sposób mógł zbierać wszystkie dokumenty. Ponadto pozwalała również na automatyczne odczytywanie dokumentów przy ich wprowadzeniu w programie księgowym.

W nowej odsłonie Dokumentów udostępniona została opcja rozszerzonego przepływu dokumentów. Dzięki temu możliwe jest tworzenie i obsługa elastycznej ścieżki przepływu dokumentów, które następnie mogą być zaksięgowane wewnątrz przedsiębiorstwa.

Dokumenty przekazywane mogą być jako zdjęcia lub w formacie pdf. Osoba zajmująca się przepływem dokumentów w firmie jest w stanie je analizować, a także przekazać je dowolnemu pracownikowi, wysłać je do akceptacji, czy też zakończyć przepływ przesyłając je do księgowości. Daje to możliwość wykonywania działań na poszczególnych dokumentach, zatwierdzaniu wydatków, czy zapoznania się z nimi przez osoby decyzyjne w firmie.  

Rozpoczęcie pracy dokonuje się za pomocą programu używanego w firmie. Nasi specjaliści chętnie skonfigurują tą usługę dla Państwa i sprawią, że będziecie mogli cieszyć się rozszerzonym przepływem dokumentów w firmie. 

Kontakt do nas:

tel. (12) 656-51-58 lub sprzedaz@escsa.pl