Subiekt GT pudełko

W ostatnim czasie nawiązaliśmy współpracę z kolejnymi firmami podejmując się  obsługi używanego w tych przedsiębiorstwach oprogramowania. Handel i gospodarka magazynowa sprzężona z pełną księgowością w wersji GT oraz podobny układ w wersji NEXO PRO poszerzony o kadry i płace to z grubsza przedmiot zlecenia o czym szerzej piszemy poniżej.

W przedsiębiorstwie „Petrosol” zajmujemy się opieką nad Subiektem GT oraz Rewizorem GT. Z kolei w firmie „Krakfach” od podstaw wdrażaliśmy Subiekta Nexo Pro, Gratyfikanta Nexo Pro oraz Rewizora Nexo Pro. 

W czym może pomóc nam powyższe oprogramowanie? Może po kolei. 


Subiekt wykorzystywany jest do zarządzania całościowego w dziedzinie handlu. Pomoże nam więc zarówno przy sprawdzaniu stanów magazynowych, jak i do wystawienia odpowiednich dokumentów. Może więc znacząco usprawniać funkcjonowanie sklepów, punktów usługowych, rzemieślniczych itp. 


Gratyfikant pomaga z kolei usprawnić działanie kadrowo-płacowe w małych i średnich firmach. Pomoże więc w takich sprawach jak przygotowanie umów, planowanie wynagrodzeń, rozliczenia z US i ZUS oraz różnego rodzaju podobnych dokumentów. 


Rewizor to nowoczesny system finansowo-księgowy pomagający księgowym w małych i średnich firmach. Doskonale odnajduje się także w biurach rachunkowych, a dzięki bogatej funkcjonalności ułatwia szereg procesów i czynności powiązanych ze sferą finansów. 


Gorąco wierzymy, że nasza współpraca z „Petrosolem”, a także z „Krakfachem” nadal będzie tak owocna, a oprogramowanie spełni wszystkie oczekiwania. 


A jeśli i Ty jesteś zainteresowany naszymi systemami do zarządzania przedsiębiorstwem napisz do nas na adres:  sprzedaz@escsa.pl