Z radością ogłaszamy udane zakończenie projektu technologicznego w GOkidz! Park Rozrywki. Nasz projekt miał na celu zastosowanie najnowocześniejszych technologii, aby ulepszyć każdy aspekt obsługi w parku.

Do obiektu wprowadziliśmy dwa tablety Samsung Galaxy Tab A T220 z systemem Android, które dzięki oprogramowaniu POSbistro stały się ważnym narzędziem w zapewnianiu efektywnej obsługi. Mobilne tablety pozwalają obsłudze na sprawny kontakt z klientem.

Dodatkowo, w parku zainstalowaliśmy innowacyjny system Sunmi T2S, który wyposażony jest w dwa ekrany – jeden dla obsługi, drugi dla klienta. Ekran klienta umożliwia wyświetlanie materiałów reklamowych, co stwarza dodatkowe możliwości promocji i informacji. Wsparciem dla tego systemu jest drukarka fiskalna Posnet Thermal HD Online oraz drukarka POSNET WTP802 z łączami LAN, USB i RS232, które zapewniają niezawodność i efektywność nawet w najbardziej intensywnych momentach. Dodatkowo zainstalowaliśmy ekran Sunmi KDS o przekątnej 15,6 cala, który usprawnia proces zarządzania zamówieniami.

Zapraszamy do odwiedzin w GOkidz! Park Rozrywki mieści się przy ul. Rzemieślniczej 20G w Krakowie, aby na własne oczy zobaczyć, jak zaawansowane technologie transformują doświadczenie każdego gościa.

Chcesz podnieść standardy swojego lokalu? Zadzwoń do nas już teraz pod numer +48 12 656 51 58 i zapytaj, jak możemy pomóc!