Z radością informujemy o najnowszym projekcie realizowanym dla Megiddo Cafe & Kosher Bakery. Jest to wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie, które łączy tradycję z nowoczesnością. Nasze najświeższe przedsięwzięcie objęło kompleksowe wyposażenie tej wyjątkowej kawiarni i piekarni w nowoczesne rozwiązania technologiczne.

W sercu Megiddo Cafe & Kosher Bakery zagościły nowoczesne technologie, takie jak system POSNET THERMAL XL2 oraz tablet Samsung Galaxy Tab A8. Całość dopełniło oprogramowanie POSbistro. Te rozwiązania zapewnią sprawną i szybką obsługę. Dodatkowo gwarantują, że każda transakcja jest dokonywana z największą precyzją i bezpieczeństwem.

Megiddo Cafe & Kosher Bakery, dzięki wprowadzonym technologiom, zapewni swoim gościom jeszcze lepsze doświadczenie. Lokal ten słynie z doskonałej kawy i wypieków, ale także z przytulnej atmosfery, która sprawia, że każda wizyta staje się wyjątkowym momentem.

Jeśli myślisz o modernizacji swojego lokalu i chcesz oferować swoim gościom wyjątkową obsługę, skontaktuj się z nami pod numerem +48 12 656 51 58 i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc.