Jakiś czas temu nasza firma zrealizowała kompleksową instalację nowoczesnego systemu kontroli dostępu w kompleksie obiektów hotelowych Piotruś Pan w Brzesku. Projekt został wykonany na zlecenie LILILAND SP. Z O. O., zapewniając najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu dla gości hotelowych.

Zakres prac:

 1. Montaż 10 klawiatur sterujących elektrozaczepami w pokojach:
  • Nowoczesne klawiatury natynkowe, które otwierane są kodem PIN lub kartą dostępu, zapewniają wygodne i bezpieczne korzystanie z pokoi hotelowych.
 2. Montaż 2 klawiatur sterujących elektrozaczepami w przestrzeniach wspólnych:
  • Instalacja w strategicznych miejscach wspólnych, zapewniając gościom łatwy dostęp do różnych części obiektu.
 3. Montaż 1 klawiatury sterującej zworą elektromagnetyczną w drzwiach wejściowych do obiektu hotelowego:
  • Główne wejście wyposażone w zaawansowaną klawiaturę, która współpracuje z ryglami magnetycznymi, zapewniając pełne bezpieczeństwo.
 4. Centralki sterujące Z-Wave – 3 szt.:
  • Zainstalowane centralki Z-Wave umożliwiają bezproblemową komunikację pomiędzy zamkami, klawiaturami a programem hotelowym KWHotel oraz aplikacją na telefonie.

Korzyści dla klienta:

 • Integracja z programem KWHotel: System kontroli dostępu został w pełni zintegrowany z oprogramowaniem KWHotel, co umożliwia automatyczne zarządzanie rezerwacjami i dostępem do pokoi.
 • Zdalne sterowanie: Darmowa aplikacja do zamków pozwala na pełne sterowanie urządzeniami w czasie rzeczywistym, z możliwością monitorowania każdego wejścia i wyjścia z pokoi z ostatnich 3 miesięcy.
 • Technologia Z-Wave: Zastosowanie technologii Z-Wave zapewnia większy zasięg, bezpieczeństwo i wydajność w porównaniu z Bluetooth i ZigBee. Dodatkowe elementy w tej technologii mogą być dodane w dowolnym momencie, tworząc inteligentny budynek.
 • Automatyzacja: W pełni zautomatyzowany obiekt umożliwia gościom samodzielne przeprowadzanie rezerwacji, rozliczeń oraz korzystanie z opłaconych usług, takich jak SPA. System automatycznie przydziela dostęp do odpowiednich zasobów i usług, a po zakończeniu pobytu wymeldowuje gościa

Chcesz podnieść standardy swojego lokalu? Zadzwoń do nas już teraz pod numer +48 12 656 51 58 i zapytaj, jak możemy pomóc!