Firma InsERT, z okazji swojego 30-lecia przygotowała prezent dla użytkowników mikroSubiekta – bezpłatną opcję przejścia na Subiekt 123 na 12 miesięcy. 

To świetna okazja aby poznać to zaawansowane oprogramowanie, zwłaszcza, że od 1 stycznia 2023 roku przestaną się ukazywać nowe wersje mikroSubiekta.


Subiekt 123 jest nowoczesnym oprogramowaniem do fakturowania online. Dzięki tej aplikacji wystawisz dokumenty handlowe online, poprowadzisz sprzedaż oraz uzyskasz możliwość zarządzania informacjami o towarach i klientach.

Jest bardziej rozbudowany od mikroSubiekta. Dzięki Subiekt123 wprowadzisz własne formatki numeracji dokumentów, szablonów email, wystawisz faktury cykliczne, oznaczysz kody GTU na pozycji dokumentu oraz pobierzesz zestawienia w postaci arkusza kalkulacyjnego.

Subiekt jest bardzo intuicyjnym oprogramowaniem dedykowanym wszystkim - O prostocie aplikacji Subiekt 123 pisaliśmy już na naszym blogu.


Jak zaktualizować swojego Subiekta?

Promocyjny kod rocznej licencji musi zostać aktywowany do 31 lipca 2022 – dlatego warto już się tym zająć.

 1. Przygotuj spersonalizowany kod, który trafił do Ciebie mailem lub SMS-em. Jeżeli nie otrzymałeś kodu – skontaktuj się z nami:
  mail: sprzedaz@escsa.pl, tel. +48 12 656 51 58 w.45.
 2. Zaloguj się do Konta InsERT
 3. Przejdź do zakładki Moje produkty i skorzystaj z opcji Zarejestruj numer licencji. Wprowadź numer licencji (otrzymany kod) oraz uzupełnij wymagane dane.
 4. Pracownik InsERT zweryfikuje Twoją licencję, sprawdzi czy możesz przejść na Subiekta 123 bezpłatnie.
 5. Po akceptacji otrzymasz wiadomość, że już możesz logować się do aplikacji Subiekt 123.
 6. Wtedy też otrzymasz link do formularza, przez który można zgłosić się po kolejny BONUS czyli bezpłatny moduł fiskalizacja.

Ważne informacje:

 • Każdy kod jest unikatowy - przypisany jest do konkretnej firmy – powiązany jest z NIPem.
 • Przez 12 miesięcy możesz równolegle korzystać z mikroSubiekta oraz Subiekta 123
 • Promocja nie dotyczy klientów, którzy poza mikroSubiektem są również użytkownikami: Subiekta GT, Subiekta nexo, Subiekta nexo PRO, Subiekta 123 – w tym licencji udostępnionej przez biuro rachunkowe (obecnie lub w przeszłości), mikroSubiekta w wersji dla biur rachunkowych.Potrzebujesz pomocy w znalezieniu najlepszego oprogramowania dla Twojego przedsiębiorstwa?

Zapraszamy do kontaktu: 

tel.:12 656 51 58 w. 45    e-mail: sprzedaz@escsa.pl