Wrzosowy dwór

Wrzosowy Dwór, który znajduje się w Bogdanówce nieopodal Skomielnej Czarnej jest już przygotowany do obsługi gości. 

Nasi specjaliści wdrożyli tam kompleksowy system do zarządzania hotelem i restauracją, dzięki czemu w obiekcie wszystkie procesy są ze sobą zsynchronizowane. Nad administrowaniem pokojami czuwa program KWHotel, który w połączeniu z systemem Booking Engine umożliwia rezerwację miejsc noclegowych również poprzez stronę internetową. Z kolei hotelowa restauracja obsługiwana jest przez niezawodne POSbistro.

Całość została oczywiście zintegrowana ze sobą, dzięki czemu informacje z jednego programu są również dostępne w drugim. W codziennej pracy przydaje się to np. do potwierdzania pakietu wyżywienia dla osób z poszczególnych pokoi. Kelner nie musi już sprawdzać na liście gości, czy dana osoba ma wykupiony posiłek, a za potwierdzenie służy informacja pobrana z automatycznego systemu. 

Do obiektu została dostarczona również nasza kasa fiskalna online, drukarka bonowa oraz komplet tabletów do obsługi kelnerskiej. Głęboko wierzymy, że zastosowane przez nas rozwiązania wprowadzą Wrzosowy Dwór na najwyższy poziom opieki nad klientami. Właścicielom życzymy natomiast wiele sukcesów w prowadzeniu działalności. 

Kontakt do nas:

tel. (12) 656-51-58 lub sprzedaz@escsa.pl