InsERT

Czekasz na płatność od kontrahenta za zrealizowaną usługę lub sprzedany towar? Dzięki InsERTowi już nie musisz! W naszym oprogramowaniu znajduje się opcja odzyskiwania należności od kontrahenta. 

W programach marki InsERT należność odzyskiwana jest przy pomocy firmy Kaczmarski Inkasso, a dzięki przekazaniu sprawy specjalistom można skupić się na prowadzeniu własnego biznesu. Windykacja, która jest prowadzona samodzielnie może być czasochłonna i pochłaniać wiele energii. Niekiedy kończy się nawet sprawą w sądzie. Dzięki opcji odzyskiwania należności w InsERT możliwe jest uniknięcie takiego scenariusza i zlecenie tego zadania firmie zewnętrznej.  

W jaki sposób można skorzystać z tej opcji? Odzyskiwanie należności jest możliwe w programach: Subiekt nexo, Subiekt nexo PRO, Rachmistrz nexo, Rachmistrz nexo PRO, Rewizor nexo, Rewizor nexo PRO, Subiekt GT, Rewizor GT oraz Subiekt 123. Znajduje się w nich opcja „Odzyskaj pieniądze”, którą należy wybrać, by rozpocząć cały proces. Następnie program poprowadzi nas przez kolejne kroki. Po zatwierdzeniu wszystkich punktów i ich akceptacji będzie można na bieżąco śledzić status poszczególnych spraw. 

Decyzje na temat rozpoczynania i prowadzenia procesu windykacyjnego podejmowane się wyłącznie za Twoją zgodą. W panelu znajduje się podgląd otwartych spraw i szczegółowe informacje na temat statusu sprawy. Co istotne, prowizja za prowadzenie windykacji naliczana jest wyłącznie w przypadku odzyskania należności. 

Szczegóły na ten temat znajdziecie u naszych specjalistów. 

Kontakt do nas: