Dwór w żytnie

W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność wdrażania naszego oprogramowania do zarządzania firmą w ekskluzywnym Dworze w Żytnie. Obiekt jest przystosowany zarówno do przyjmowania gości, jak i do organizacji wesel i innych imprez okolicznościowych. Jego otwarcie planowane jest na 1 marca.

W hotelu zwrócono uwagę na jego dwuwymiarowość i dlatego zdecydowano się na wykorzystanie zarówno oprogramowania do zarządzania hotelem jak i programu do obsługi gastronomii. W naszym zespole doradziliśmy właścicielom, aby połączyć je w zintegrowany system i w ten sposób do obiektu zostały wdrożone programy IzzyHotel oraz IzzyRest. 

IzzyHotel w prezentowanym miejscu będzie służył do obsługi dwudziestu luksusowych pokoi, w pełnym zakresie integrując się z pozostałymi elementami systemu. Z kolei IzzyRest wykorzystywany będzie do zarządzania restauracją w obiekcie, która jest dedykowana pod organizację przyjęć, a także do hotelowej kawiarni – otwartej dla indywidualnych gości. 

Cieszymy się, że w związku z planowanym na 12 lutego otwarciem hoteli, coraz więcej obiektów wznawia swoją działalność. Liczymy również, że wraz z rozwojem sytuacji będziemy mogli wspólnie otwierać kolejne obiekty, także z branży gastronomicznej i wspólnie cieszyć z Państwa sukcesów. 

Właścicielom i całej obsłudze Dworu w Żytnie życzymy natomiast wszystkiego dobrego i trzymamy kciuki za rozwój obiektu.