Kuter port Nieznanowice

Tym razem ekipa Dobrych System wybrała się do Nieznanowic, gdzie czekało nas niezwykle ambitne zadanie. W ośrodku Kuter Port przeprowadziliśmy kompleksowe wdrożenie różnych rodzajów oprogramowania do zarządzania oraz ich integrację.

Kuter Port Nieznanowice to prawie 1,5 hektara przestrzeni, wypoczynkowej, gdzie jednocześnie przebywać może nawet 3000 osób. Na terenie ośrodka znajduje się piaszczysta plaża, restauracja z salą bankietową mieszczącą około 200 osób, a także domki noclegowe i tereny przeznaczone dla wędkarzy. Wszystko to sprawia, że obiekt ten stanowi kompleksowe miejsce do wypoczynku, przy którego tworzeniu również dołożyliśmy swoją cegiełkę.

Nasze zadanie polegało na wdrożeniu systemów do zarządzania, a następnie integracja ich ze sobą. Żeby to osiągnąć stanowiska gastronomiczne zostały wyposażone w oprogramowanie X2 System, hotelowe natomiast w KWHotel. Całość została również wyposażona w sprzęt fiskalny na dziesięć stanowisk.

Na terenie zamontowane są również specjalne bramki kontrolne, które zintegrowane są z całym systemem. Oznacza to, że klient hotelowy przy pomocy swojej karty magnetycznej może zarówno wejść do swojego pokoju, poruszać się po terenie łowiska, plaży, a także zapłacić za posiłek w restauracji. A wszystko to, aby goście odwiedzający obiekt mogli skupić się na odpoczynku, a nie na zbędnych formalnościach.

Cały case study realizacji Kuter Port Nieznanowice opisaliśmy również szczegółowo na naszym blogu. 

Więcej informacji: 
tel. (12) 656-51-58 i/lub e-mail: sprzedaz@escsa.pl