Hotel Pollera logo

Hotel Pollera przechodzi kompletną modernizację

W ramach tych zmian uruchomiliśmy tam nowoczesne oprogramowanie typu PMS(Property Management Software) automatycznie integrujący się z systemu rezerwacji on-line (tj. Booking.com, Expedia, HRS, Hotele.pl i wielu innych).

Program KWHotel w wersji PRO jest wielostanowiskowy a wykorzystując darmowy hosting bazy danych otrzymujemy pełny dostęp do systemu rezerwacji za pośrednictwem internetu.
W przypadku tego Klienta podstawowa wersja programu została rozbudowana m.in.:
  • KWHotel Web
(KWHotel Web pozwala na pracę na wszystkich systemach operacyjnych, m. in. IOS, bez konieczności instalacji programu bezpośrednio na urządzeniu (komputerze, telefonie, tablecie). KWHotel Web pozwala na podgląd do grafiku, dokonywanie rezerwacji, wystawianie dokumentów księgowych, czy tworzenie i modyfikację bazy pokoi/ apartamentów czy łóżek hotelowych.).
  • KWHotel Booking Engine
(Umożliwia dokonanie rezerwacji przez klienta bezpośrednio na stronie internetowej obiektu noclegowego, z pominięciem płatnych portali rezerwacyjnych. W cenie wtyczka na stronę www, do samodzielnego podłączenia).
  • Synchronizacja z OTA
(Pozwalający na wysyłanie cen i obłożenia z oprogramowania KWHotel do największych portali i systemów rezerwacji on-line tj. Booking.com, Expedia, HRS, Hotele.pl i wielu innych. Rozwiązanie to pozwala nie tylko na automatyczne wysyłanie obłożenia obiektu noclegowego, ale także na otrzymywanie rezerwacji z zewnętrznych systemów i przydzielenie pokoju jednym kliknięciem myszki).
  • Integracja z terminalami płatniczymi

Synchronizacja pozwalająca na bezpośrednie przesyłanie kwoty z programu do terminala Polcard lub Elavon, eliminująca pomyłki personelu i przyspieszając rozliczanie gości.