Program GASTRO POS

Gastro Pos jest nowoczesnym, elastycznym systemem sprzedaży, działającym w oparciu o ekrany dotykowe. W tym systemie, klient obsługiwany jest przez zespół kelnerski, który korzysta z intuicyjnego interfejsu bazującego na interaktywnych przyciskach. Obsługę tego typu, cechuje wyjątkowa prostota użytkowania oraz maksymalna eliminacja pomyłek. System nie wymaga również, kosztownych i angażujących szkoleń, z powodzeniem sprawdza się w pojedynczych restauracjach, jak i w sieciach gastronomicznych. Niewątpliwą zaletą tego programu jest jego długa obecność na polskim rynku - 20 lat, około 10 tys. wdrożeń, obecność w szkołach sprawiają, że duże grono pracowników zna dobrze system i posługuje się nim bez problemu.

logogastro

DOSTOSUJ GASTRO POS DO SWOICH POTRZEB

Dzięki budowie modułowej oraz niezliczonej ilości funkcji Gastro Pos przoduje na rynku oprogramowania, jako oferta najbardziej elastyczna. Bez względu na profil lokalu (bar, Fast food, restauracja, pizzeria, pub), kierując się Twoimi potrzebami, nasi specjaliści pomogą Ci w doborze spersonalizowanych opcji, tak aby Twoja firma działała sprawnie, oszczędnie i efektywnie.

DBAJ O BEZPIECZEŃSTWO

Rozbudowany system logowania pracowników – unikalny kod, karta magnetyczna lub odcisk palca umożliwia pełny monitoring czasu pracy personelu oraz realizowaną przez nich sprzedaż. Można również, w zależności od zajmowanego stanowiska, ograniczyć widok opcji w taki sposób, aby był on dostosowany do uprawnień konkretnej osoby (np. właściciel widzi całość, menedżer część opcji a kelner tylko sprzedaż) Wymienione wyżej funkcje oraz szereg innych możliwości pozwalają niwelować straty lokalu oraz znacznie zwiększyć jego zyski.

PRACUJ SPRAWNIE I EFEKTYWNIE

Dzięki współpracy POSa z szeregiem programów z oferty GASTRO funkcjonowanie każdego lokalu może przebiegać sprawniej i lepiej! Dzięki GASTRO SZEF – zarządzaj magazynami. W oparciu o GASTRO FINANSE – twórz analizy realnych zysków lokalu. Przy udziale mojeGastro – prowadź controlling sieci lokali, obsługuj call center oraz rób back up danych. System pozwala też na dokonywanie zamówień przez Internet. Wszystkie te funkcje, wraz z szeregiem innych oferowanych przez GASTRO podniosą jakość Twoich usług oraz zwiększą zyski dzięki efektywnemu i skuteczniejszemu zarządzaniu.

GŁÓWNE FUNKCJE PROGRAMU GASTRO POS:

 • Elastyczne dostosowanie ekranu do indywidualnych potrzeb
 • Intuicyjna obsługa poprzez ekran dotykowy
 • Pełna kontrola zamówień oraz rachunków
 • Przejrzysty ekran bonowania
 • Opcje rozliczania kelnera w dowolnym momencie
 • Graficzne odwzorowanie i prezentacja Sali
 • Pełna rejestracja czasu pracy
 • Wyjątkowa łatwość modyfikowania potraw
 • Elastyczne, dowolne kształtowanie cen
 • Komfortowa współpraca z kuchnią
 • Możliwość weryfikacji zamówień i rachunków
 • Pełna kontrola definiowanych rabatów
 • Możliwość współpracy z systemami hotelowymi i szeroką gamą urządzeń specjalistycznych

Program GASTRO SZEF

GASTRO SZEF jest oprogramowaniem dedykowanym do prowadzenia oraz kontroli szeroko pojmowanej gospodarki magazynowej. Dzięki logicznej i przejrzystej konstrukcji programu, w łatwy i intuicyjny sposób można zarządzać magazynem wraz ze wszystkimi zdarzeniami około magazynowymi. System generuje również, szereg praktycznych analiz i raportów, pomagających w prowadzeniu lokalu. GASTRO SZEF to proste lecz profesjonalne narzędzie wspomagające zarządzanie magazynem.

JESTEŚ NA BIEŻĄCO

Synchronizacja z GASTRO POSem zapewnia pełną aktualność danych w programie oraz wgląd w bieżące i realne stany magazynowe. Stany te są kontrolowane w oparciu o zużyte surowce, dzięki wcześniej zdefiniowanym recepturom, połączonym z danymi o sprzedaży.

DBAJ O SWOJE FINANSE

Dzięki synchronizacji z programami finansowo-księgowymi możliwy jest eksport dokumentów – oszczędza to Twój czas i zapobiega konieczności wprowadzania tego samego dokumentu do dwóch różnych programów. Dodatkowo GASTRO SZEF odciąża stanowisko POS dzięki możliwości wystawiania na nim faktur. Z racji tego pracownicy mają więcej czasu na przyjmowanie zamówień, co z kolei, przekłada się na zwiększenie dochodów lokal.

ZARZĄDZAJ SPRAWNIEJ I SKUTECZNIEJ

GASTRO SZEF – jest narzędziem wspomagającym menadżera lub właściciela. Posiada szereg opcji; nadawania uprawnień, definiowania cen i promocji, oraz redagowania komunikatów widocznych w GASTRO POS. Teraz, nie odchodząc od swojego laptopa możesz zdefiniować happy hour ( w POSie następuje automatyczna zmiana cen o wyznaczonej godzinie), ustawić nową promocję, zasady programu lojalnościowego a nawet przesłać dowolną wiadomość skierowaną do personelu.

GŁÓWNE FUNKCJE PROGRAMU GASTRO SZEF:

 • Pełna kontrola kosztów – FOOD COST
 • Szczegółowe rozliczenia zużycia surowców i magazynów
 • Inwentaryzacja
 • Planowanie różnego rodzaju imprez
 • Rozliczenia produkcji gastronomicznej
 • Zaawansowana obsługa wszelkich zamówień
 • Zdalne ustalanie promocji i rabatów widocznych w POSie
 • Szereg przejrzystych raportów
 • Wystawianie faktur
 • Pełna obsługa gastronomii zamkniętej
 • Eksport danych do innych systemów

Program GASTRO FINANSE

Gastro Finanse są zdumiewająco prostym i intuicyjnym narzędziem pracy każdego właściciela biznesu lub jej menadżera. Zapewnia całkowitą kontrolę zasadniczych elementów działalności gastronomicznej (zobowiązania, płynność finansowa, analiza wszystkich kosztów itp.) To wyjątkowy pakiet narzędzi do codziennej pracy kadry menadżerskiej; sprawdza się zarówno w pojedynczym lokalu, jak i całej sieci lokali gastronomicznych.

MINIMALNE DANE – MAKSYMALNE ZESTAWIENIA I ANALIZY

Cechą wyróżniającą GASTRO FINANSE jest wszechstronność. System, przy jedynie podstawowych wprowadzanych danych, generuje bardzo bogatą gamę różnych analiz oraz zestawień. Oszczędność czasu w tym przypadku jest nieoceniona. Dzięki możliwości importowania danych z Gastro Szefa, praca z programem zajmuje tylko kilka minut dziennie.

PŁATNOŚCI I FINANSE – POD TWOJĄ KONTROLĄ

„Nie możesz zarządzać tym, czego nie zmierzysz” – odwieczna zasada zarządzania. Z Gastro Finanse nie ma z tym problemu! System zapewnia skuteczną kontrolę wielu istotnych sfer działalności gastronomicznej. Moduł ten zapewnia poznanie zyskowności lokalu lub całej sieci lokali oraz analizę struktury kosztowej firmy czyli elementy dzięki, którym można zbadać kondycję finansową działalności. Zaś analizy Food Cost znakomicie uzupełniają bądź są alternatywą dla prowadzenia gospodarki magazynowej. System posiada również moduły istotne w kwestii zarządzania zobowiązaniami wraz ze wskaźnikami zadłużenia, elementy te stoją na straży płynności finansowej. Dzięki tym narzędziom menadżer ma możliwość efektywnie zarządzać opierając się na rzeczywistych i aktualnych danych, porównywać z wcześniejszymi okresami oraz spokojnie planować przyszłe działania.

WIODĄCE I UNIKALNE CECHY PROGRAMU:

 • Prosty, przejrzysty oraz intuicyjny w obsługiwaniu
 • Zapewnia kontrolę wszystkich kosztów – nie tylko surowców
 • Odpowiedni do wykorzystania dla gastronomii ogólnej oraz sieciowej
 • Minimalnie wprowadzane dane – maksymalnie uzyskane analizy

NARZĘDZIA DLA MANAGERA

Obok funkcji analitycznych, Gastro Finanse to zbiór podstawowych i nieodzownych narzędzi wspierających codzienną pracę kadry managerskiej:

- kalkulator marż – wykorzystywany przy tworzeniu nowych dań lub nowych menu

- raport kasowy – do kontrolowania obrotu oraz stanu gotówki w firmie

- grafiki pracownicze – do planowania prac z jednoczesnym prognozowaniem kosztów personalnych

- inwentaryzacja dzienna – idealna do wyrywkowej kontroli surowców

- druki – wzory umów i druków wewnętrznych wykorzystywanych w gastronomii

Szeroka paleta narzędzi kadry managerskiej to idealne dopełnienie części analitycznej programu. W jednym miejscu zgromadzone są narzędzia do analizy, wraz z tymi, do systematycznej, codziennej pracy kadry managerskiej, lub właściciela firmy z branży gastronomicznej.

Moduł GASTRO MiniPOS

BEZPRZEWODOWA, ZDALNA OBSŁUGA KLIENTÓW W LOKALU

GASTRO miniPOS – jest modułem, który zainstalowany na przenośnym urządzeniu przyśpiesza i usprawnia obsługę w każdym lokalu z obsługą kelnerską. Moduł pracuje na systemie android. Dzięki niemu kelner zawsze posiada dostęp do aktualnej sytuacji panującej na sali, związanej z całą obsługą gości (rezerwacja stolików, etap realizacji zamówień dla poszczególnych stolików, godziny przyjęcia zamówień itp.) Ponieważ miniPOS dysponuje większością opcji dostępnych dla terminali stacjonarnych, jego użytkowanie pozwala ograniczyć konieczność podchodzenia obsługi do terminali, do minimum. Przepływ wszystkich informacji do kuchni odbywa się znacznie sprawniej i z wyłączeniem błędów a czas oczekiwania zostaje diametralnie skrócony. System ten szczególnie ułatwia pracę w lokalach rozległych – z wieloma salami, rozmieszczonymi na więcej niż jednym poziomie oraz w lokalach z ogródkami. Obsługa może przyjąć wiele zamówień przy stolikach bez potrzeby każdorazowego powrotu do terminala lub lokalu.

SZYBSZA, SPRAWNIEJSZA OBSŁUGA

GASTRO miniPOS jest udogodnieniem korzystnym zarówno dla pracowników, jak i dla gości lokali gastronomicznych. Zapewnia komfort obsługi i eliminację pomyłek.

Funkcje modułu:

- możliwość przyjmowania zamówień

-opcje otwierania i zamykania rachunków

- dzielenie rachunków, ustalanie rabatów, podgląd cen, wybór formy płatności

- pełny opis potraw

- możliwość wprowadzania zmian do zamówionych dań, wyboru dodatków, wysyłania zamówień do druku w kuchni

- odwzorowanie układu sali – informacje „na bieżąco” o rezerwacji stolików, etapu realizacji zamówień itp.

SYSTEM KOMUNIKACJI Z KUCHNIĄ

KDS – SYSTEM MONITORÓW KUCHENNYCH

KDS (Kitchen Display System) – to nowoczesny system monitorów kuchennych dedykowany dla lokali gastronomicznych. Usprawnia on znacznie komunikację na linii - obsługa kelnerska a kuchnia oraz wspiera zarządzanie kuchnią. Wiodącą rolą systemu KDS jest przetwarzanie informacji o zamówieniach; płyną one dwukierunkowo. Z jednej strony zostają wprowadzane zamawiane potrawy i pojawiają się one automatycznie na monitorach zainstalowanych w kuchni, z drugiej strony po przyrządzeniu potrawy kucharz kończy zamówienie (używając specjalnej klawiatury) generując komunikat dla obsługi kelnerskiej.

Moduł CENTRUM GASTRO

NIEOGRANICZONY, CAŁKOWITY DOSTĘP

Praca z CENTRUM GASTRO to stuprocentowy dostęp do danych, dzięki któremu właściciel lub zarządzający siecią może w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca sprawdzić i porównać sprzedaż grup produktowych lub dowolnych produktów dla poszczególnych lokali oraz dla różnych zakresów czasowych. Przy wykorzystaniu dowolnej przeglądarki, CENTRUM GASTRO zdobywa dostęp do bazy poszczególnych, dowolnych lokali i ściąga dane bezpośrednio z terminali POS.

WSZECHSTRONNE, SZCZEGÓŁOWE ŹRÓDŁO INFORMACJI

CENTRUM GASTRO – jest perfekcyjnym systemem dla właścicieli lub osób zarządzających rozbudowaną siecią placówek gastronomicznych. Jest narzędziem pozwalającym na analizę szczegółowych danych sprzedażowych bez potrzeby osobistego odwiedzenia każdej placówki czy konieczności przesyłania danych.

GASTRO I SIECI GASTRONOMICZNE

System GASTRO z powodzeniem może być wykorzystywany w rozległych sieciach gastronomicznych. Dane z wszystkich lokali i punktów sprzedaży przekazywane są automatycznie do systemu centralnego zarządzania CENTRUM GASTRO. W systemie tym jest dostęp do szczegółowych rejestrów dokumentów z wszystkich lokali w sieci. Na ich podstawie generowane są raporty z funkcjonowania sieci lokali m.in. ranking sprzedaży, raporty rentowności poszczególnych produktów czy grup dań.

Wybrane funkcje CENTRUM GASTRO:

- szeroki dostęp do informacji o kontrahentach sieci lokali gastronomicznych

-przegląd szerokiej gamy dokumentów w restauracjach – sprzedaż, zakupy magazynowe, inwentaryzacje

- dostęp do informacji o rozliczeniach opłat franczyzowych

- dostęp do informacji o pojedynczych lokalach, grupach lokali, zakupach, sprzedaży, efektywności

- duży wybór przekrojowych raportów, porównań ( grupowe, produktowe, okresowe)

mojeGASTRO

mojeGASTRO zapewnia wszystko co niezbędne aby być zawsze na bieżąco i on-line. Dzięki niemu właściciel lub zarządzający może w pełni korzystać z dobrodziejstw Internetu. Ponadto obok funkcji usprawniających szybki i łatwy dostęp do informacji, dba również o bezpieczeństwo danych, dając możliwość umieszczenia ich na wirtualnym dysku.

Specjalny moduł iORDERING daje klientom możliwość dokonywania zamówień przez Internet.

BACKUP – PEŁNE ZABEZPIECZENIE TWOICH DANYCH

BACKUP – daje możliwość utworzenia internetowej, zapasowej kopii danych z GASTRO POSa i SZEFa. Dysponując odpowiednim pakietem, dane z programów importowane są na serwer, skąd dostępne są w każdym momencie, jednocześnie bez ryzyka ich utraty.

 • Perfekcyjny rodzaj zabezpieczenia
 • Bez potrzeby miejsca na dysku – dane przechowywane na naszych serwerach
 • Pełna współpraca z GASTRO

DASHBOARD – RAPORTY W PEŁNI DOSTĘPNE – ZAWSZE I WSZĘDZIE

Dashboard jest modułem do internetowego podglądu sprzedaży. Dzięki połączeniu z Internetem dane dotyczące sprzedaży czy utargów są zawsze dostępne bez względu na miejsce czy porę dnia (dane pochodzą bezpośrednio z GASTRO POS) Dowolność w konfigurowaniu i personalizacji sprawiają, że aktualizacje wykonują się wg naszych ustawień i preferencji a dane są zawsze aktualne.

ORDERING – MOŻLIWOŚĆ ZAMÓWIEŃ PRZEZ INTERNET

ORDERING – umożliwia dokonywanie zamówień przez klienta za pomocą Internetu. Następuje wtedy automatyczny przesył zamówienia do GASTRO POS, a stamtąd do realizacji. Rozwiązanie tego typu pomaga w zwiększeniu obrotu a dzięki nowoczesnemu interfejsowi jest bardzo prosty w obsłudze i przyjazny dla klienta.