Co to jest Comarch ERP Optima CRM?

Jest to moduł umożliwiający planowanie kanału kontaktu z kontrahentem, prowadzenie ewidencji przeprowadzonych spotkań i rozmów telefonicznych oraz przydzielanie zadań pracownikom i przeprowadzanie procesu windykacji.

Dzięki danym zgromadzonym w programie użytkownik ma możliwość prowadzenia uporządkowanych działań marketingowych oraz sprzedażowych. Moduł pozwala na użycie filtrów) w celu szybszego dostępu do danych, stałą kontrolę stopnia realizacja danego zadania oraz dopasowanie podejmowanych działań do wymagań poszczególnych kontrahentów. Comarch ERP Optima pozwala oszczędzić czas i sprawi, ze relacje z klientem będą bardziej efektywne.

biuro

Funkcjonalność modułu Comarch ERP Optima CRM obejmuje:

  • Proces rejestracji kontaktów z klientami (data, klient, rozmawiający, opis przebieg rozmowy i jej czas oraz inne)
  • Rejestracja wykonanych czynności i generowanie harmonogramów zadań
  • Faktury cykliczne – czyli generowanie automatyczne całkowitego kompletu faktur dla wielu podmiotów
  • Całkowitą obsługę firmowej skrzynki pocztowej
  • Obsługę ofert handlowych wraz z przygotowaniem ich

Ponadto moduł Comarch ERP Optima CRM Plus jest wyposażony w mechanizm automatycznej windykacji należności, w ramach którego możliwe jest:

  • natychmiastowe wysyłanie wiadomości e-mail do klientów informujących o zaległych płatnościach,
  • generowanie kontaktów oraz zadań CRM powiązanych z takimi kontrahentami,
  • tworzenie i wysyłanie ponagleń zapłaty w formie wiadomości e-mail oraz wiadomości informujących o zaległych należnościach,
  • blokowanie sprzedaży.

biuro serwis

Comarch ERP Optima Serwis

Comarch ERP Optima Serwis to moduł przeznaczony dla firm świadczących usługi oraz serwisujących sprzedawane towary. Narzędzie Comarch ERP Optima Serwis jest kompatybilne z modułem Comarch ERP Optima Faktury oraz modułem magazynowym Comarch ERP Optima Handel/Handel Plus (w zakresie pobierania części z magazynu).

Comarch ERP Optima Obieg Dokumentów

Moduł ten umożliwia stworzenie bazy dokumentów oraz proste jej katalogowanie dokumentów niezależnie od ich rodzajów (pliki Word , Excel, zdjęcia, skany i inne) oraz ich proste wyszukiwanie. Moduł umożliwia określanie i dostosowanie do indywidualnych potrzeb procesu obiegu dokumentów.

Pozostałe informacje dotyczące programu Comarch ERP Optima i jego modułów uzyskasz w poniższym artykule:

Comarch ERP Optima

Comarch ERP Optima

Czym jest Comarch ERP Optima? Jest programem dedykowanym dla firm działających w różnych branżach, idealnie sprawdzającym się na rynku firm małych i średnich. System opiera się na kilkunastu zintegrowanych modułach/aplikacjach, które odpowiadają za obsługę poszczególnych sfer działalności przedsiębiorstwa. Funkcjonalności programu wykorzystywane w danej firmie są perfekcyjnie dobrane do potrzeb danego...

Czytaj dalej