SOGA POS jest modułowym systemem gastronomicznym, sprawdzającym się w każdej restauracji, kawiarni, barze, pubie czy klubie. Jego profesjonalizm idzie w parze z niezwykłą prostotą obsługi a nowoczesny interfejs zapewnia ergonomię i wygodę pracy. Wśród programów dla gastronomii SOGA charakteryzuje się szerokim zakresem funkcji usprawniających obsługę, dowolnej wielkości lokalu gastronomicznego. Obok podstawowych funkcji jak obsługa zamówień, zarządzanie rachunkami oraz wystawianie paragonów i faktur, system zapewnia szczegółowe monitorowanie sprzedaży oraz precyzyjne rozliczanie kelnerów. Klarowna i niezwykle czytelna struktura programu daje wyjątkową łatwość opanowania go przez pracowników, również tych mało obytych z komputerem. System zaprojektowano tak, aby maksymalnie usprawnić i ułatwić pracę, przy wykorzystaniu ekranu dotykowego. Dzięki dużym i wygodnym przyciskom obsługa klientów odbywa się sprawnie, szybko i bezbłędnie. System cechuje przejrzysta konstrukcja, dzięki czemu zarządzający może konfigurować go w dowolny, dogodny dla danego lokalu sposób, przedstawiając rzeczywisty układ stolików czy tworząc wygodne menu.

soga pos pudełkoSystem SOGA został zaprojektowany do pracy jedno- lub kilkustanowiskowej z uwzględnieniem autoryzacji oraz uprawnień poszczególnych użytkowników.

Wiodące zalety programu SOGA POS:

-graficzny obraz ułożenia stolików

-możliwość obsługi wielu rachunków jednocześnie

-opcja przypisania wielu rachunków na jeden stolik

-możliwość przenoszenia rachunków na inny stolik

-opcje przejmowania rachunków pomiędzy obsługą

-dzielenie i łączenie rachunków

-możliwość dopisywania priorytetów do zamówień

-system komentarzy do artykułów

-możliwość wydruku zamówień na drukarkach bonowych (np. w barze i kuchni)

-rabaty, promocje do poszczególnych pozycji oraz całych rachunków

-wydruk rachunków wstępnych/próbnych

-dowolne ilości sal i kelnerów

-możliwość pracy na jednym oraz na kilku stanowiskach w sieci

-możliwość definiowania grup dla artykułów

-generowanie wielu raportów

-możliwość współpracy z programem hotelowym

-możliwość współpracy z szeroką gamą urządzeń fiskalnych

-wystawianie faktur VAT ( w tym w EURO)

-wydruk faktur na drukarce zwykłej lub bonowej

-elastyczne nadawanie różnych uprawnień użytkownikom

-automatyczna archiwizacja danych

soga pos pokaz slajdów

SOGA Magazyn – program SOGA Magazyn jest opcjonalnym modułem, który wchodzi w skład grupy oprogramowania dla gastronomi SOGA. Wygodnie i naturalnie uzupełnia on funkcjonowanie całego systemu o szereg możliwości wykorzystywanych do obsługi zaplecza magazynowego. Między innymi daje możliwość szczegółowego rozliczania stanów oraz wartości magazynu, tworzenia receptur oraz ewidencjonowania dokumentów od dostawców.

SOGA Magazyn został zaprojektowany do pracy na jednym lub kilku stanowiskach z uwzględnieniem autoryzacji. Jest to klasyczna aplikacja Windows otwierająca się w oknie przystosowanym do rozdzielczości ekranu 800x600, które z łatwością można przesuwać, skalować, maksy- i minimalizować, dopasowując je tym sposobem do własnych potrzeb i rozdzielczości ekranu. Całość funkcji programu otwiera się w niezależnych okienkach.

Wiodące zalety modułu SOGA Magazyn:

-możliwość obsługi jednego lub wielu magazynów

-praca na jednym lub kilku stanowiskach w sieci

-możliwość definiowania poszczególnych towarów oraz grup towarowych

-obsługa szerokiej gamy dokumentów magazynowych (PZ, WZ, PW, RW, MM)

-wygodne definiowanie receptur

-możliwość definiowania sposobów rozchodowania towarów z magazynu

-obsługa kolejki FIFO

-możliwość wykonania remanentu na dowolnie wybrany dzień

-generowanie szerokiej gamy zestawień

CENNIK PROGRAMÓW DLA GASTRONOMII SOGA:

  • SOGA POS (pierwsze stanowisko) – 1590 zł. netto
  • SOGA POS (kolejne stanowiska) – 1350 zł. netto

W pełni profesjonalny system do obsługi punktów gastronomicznych dowolnej wielkości, narzędzie wspomagające funkcjonowanie każdej restauracji, kawiarni, baru itp. Zapewnia sprawną obsługę rachunków, zarządzanie zamówieniami oraz wystawianie paragonów i faktur. Pozwala na szczegółowe monitorowanie sprzedaży oraz dokładne rozliczanie obsługi kelnerskiej.

  • SOGA Magazyn – 1490 zł. netto

Dodatkowy moduł wchodzący w skład pakietu dla gastronomii. Uzupełnia on działanie systemu SOGA o możliwość obsługi magazynu np. szczegółowego rozliczania jego stanów i wartości, tworzenia receptur oraz ewidencjonowania dokumentów od dostawców. Dodatkowo w module SOGA Magazyn istnieje możliwość obsługi produkcji garmażeryjnej oraz obliczanie kosztów organizowanych imprez takich jak wesela, czy komunię. Każdy posiłek może mieć również wykazaną wartość energetyczną. Funkcjonalności programu obejmują również kartotekę należności z kart płatniczych oraz kartotekę zobowiązań. Całość transakcji może być także podsumowywana w stosownych raportach.

Zakup licencji SOGA – modułu magazynowego uprawnia do korzystania z jego funkcjonalności na dowolnej liczbie stanowisk komputerowych w ramach jednego obiektu gastronomicznego.

  • SOGA MOBILE – 490 zł. netto

Kolejny dodatkowy moduł zapewniający współpracę pomiędzy bonownikiem kelnera pracującego na Sali lub obsługującego letni ogródek a stanowiskiem głównym z zainstalowanym oprogramowaniem SOGA. Oprogramowanie instalowane na zdalnym bonowniku. Do jego najważniejszych cech należy możliwość graficznego pokazania stolików, co znacznie ułatwia orientowanie się w zamówieniach i upraszcza pracę obsługi. Ponadto moduł jest w stanie przyjmować zamówienia, dzielić rachunki i przenosić je na inne stoliki, a także przekazywać je do POS. Kontroluje również czas realizacji, a także daje możliwość modyfikowania cen.

Cena za każdy zdalny bonownik podłączony do systemu.

  • SOGA ZAMÓWIENIA INTERNETOWE I SOGA ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE

Dwa osobne moduły, które ułatwiają sprzedaż on-line, a także dostawy zamówione przy pomocy telefonu. Dane zamówienia są przekazywane do programu, dzięki czemu można sprawnie nimi zarządzać, przypisać kierowcę, czy wyświetlić mapę ze wskazaniem adresu. W przypadku modułu telefonicznego, klient może zostać przypisany do bazy, dzięki czemu przy następnym zamówieniu będzie on już automatycznie odnaleziony w systemie.

  • SOGA MODUŁ WSPÓŁPRACY Z PROGRAMEM HOTELOWYM – 250 zł. netto

Dodatkowy moduł wspomagający obsługę gastronomii w obiektach hotelarsko-turystycznych, dzięki niemu otrzymujemy w pełni funkcjonalny i wydajny, kompleksowy system obsługi.

  • SOGA MODUŁ EXPORTU DANYCH – 250 zł. netto

Moduł eksportu danych do programu księgowego

  • SOGA roczna aktualizacja upgrade - 10% wartości licencji

Zakup rocznej aktualizacji upgrade w terminie do 13 miesięcy od daty zakupu.

  • SOGA roczna aktualizacja upgrade bez kontynuacji - 20% wartości licencji

Zakup rocznej aktualizacji upgrade w terminie późniejszym niż 13 miesięcy od daty zakupu.


Ponadto SOGA oferuje również szereg dodatkowych modułów, które mogą być przydatne w pracy. Należy do nich: monitoring kasowy, własne raporty, system lojalnościowy, system motywacyjny, a także RDS oraz KDS.