Zielony PLUS to jeden z innowacyjnych programów, stanowiących rozszerzenie funkcjonalności dla systemów z serii InsERT GT.

Przedsiębiorcy korzystający w swej codziennej działalności z systemów komputerowych coraz częściej poszukują programów oferujących dodatkowe funkcje. Na to zapotrzebowanie znakomicie odpowiada seria pakietów o nazwie PLUS, zawierających rozszerzenia funkcjonalne dla systemów z linii InsERT GT. Dzięki PLUS-om użytkownik może już zbudować system, który doskonale sprawdzi się w firmach średniej wielkości, przy czym zwiększenie funkcjonalności nie wymaga korekt w strukturze programów ani też użycia dodatkowych narzędzi.

Zalety pakietów programowych marki Insert

Zaletą pakietów jest niewątpliwie możliwość wyboru konkretnego PLUSA – są one uszeregowane według kolorów – w zależności od tego, jakiego rodzaju funkcjonalność nas interesuje. Warto podkreślić, że rozwiązanie zaproponowane przez twórców systemu InsERT GT jest niezwykle ekonomiczne w porównaniu do analogicznych bądź zbliżonych parametrami produktów innych firm, co czyni je bardzo atrakcyjnym dla potencjalnego użytkownika.

Instalacja pakietu jest prosta i przyjazna dla odbiorcy; odbywa się w podobny sposób jak aktualizowanie programu, przy czym warunkiem koniecznym do uruchomienia zielonego PLUSA jest uaktualnienie programów do wersji 1.14.

Funkcjonalności dla InsERT-u GT w oferuje zielony PLUS:

▪ rozszerzone pola własne dokumentów i kartotek, m.in. pola definiowalne, pola o charakterze słownikowym czy też pola będące efektem zapytania SQL;

▪ flagi własne, pozwalające oznaczać i definiować obiekty według własnych kryteriów;

▪ definiowalne sprawozdania finansowe;

▪ wyliczanie masy i objętości towaru na dokumencie;

▪ baza dokumentów dla podmiotu np. o charakterze statutowym, finansowym, regulaminowym, organizacyjnym itp.;

▪ baza dokumentów związanych z towarem np. ulotek i filmów reklamowych, zdjęć, certyfikatów itp.;

▪ baza dokumentów dla kontrahenta np. umów, kontraktów, weksli, zezwoleń, certyfikatów itp.;

▪ baza dokumentów handlowych, umożliwiająca ewidencjonowanie niestandardowych pism dotyczących transakcji np. wewnątrzwspólnotowych;

▪ dokumenty mogą być dodawane z plikiem podpisu, a także po wyeksportowaniu do pliku albo poprzez wysyłkę mailem wykorzystując przycisk "Wyślij do";

tworzenie nowych dokumentów na podstawie istniejących przy pomocy opcji "Powiel";

obsługiwanie zmiennych kodów wagowych może następować z wykorzystaniem klawiaturowych czytników.

Należy dodać, że każdy pakiet z linii InsERT GT wyposażony jest w specjalny przycisk, który uruchamia moduł InfoPLUS (znajduje się obok przycisku pomocy i InfoSfery), zawierający informacje o wszystkich modyfikacjach i nowościach w kolejnych wersjach PLUSA dla InsERT GT. Ponadto InfoPLUS służyć może do aktywacji wersji próbnej, a także do rejestracji produktu przez sieć internetową.

Ważna informacja: próbne uruchomienie zielonego PLUSA można wykonać jedynie na podmiocie próbnym! Natomiast każda funkcjonalność dostępna wyłącznie w pakiecie zielonym PLUSA jest odpowiednio oznaczona w dymku.

Mając zielonego PLUSA, użytkownik InsERTu GT dysponuje większymi możliwościami rozwoju własnego biznesu, a dzięki prostocie instalacji i obsługi programu zaprzyjaźni się z nim na dłużej!