Szanowni Państwo - aplikacja Insert Skarbnik 4 nie jest już w naszej ofercie. Jej wsparcie zostało wycofane przez producenta. Zachęcamy do obejrzenia pozostałych programów do zarządzania firmą.

Z myślą o wygodnym narzędziu do zarządzania finansami osobistymi InsERT stworzył program Skarbnik 4 – Twój budżet domowy. Pozwala on efektywnie ewidencjonować i przetwarzać wszelkie operacje dotyczące budżetu domowego. Daje szansę lepszego monitorowania przepływu finansów i kontroli wydatków. Zaletą Skarbnika 4 jest prosta, intuicyjna obsługa oraz atrakcyjna szata graficzna.

System umożliwia zapis danych dotyczących zarówno kont złotówkowych, jak i walutowych, a także rachunków ROR, kart kredytowych, kredytów, lokat i innych inwestycji (np. akcji, obligacji, majątku trwałego).

Najważniejsze funkcje programu Skarbnik 4:

▪ możliwość określania kategorii wydatków i wyznaczania dla nich limitów;

▪ opcja automatycznego aktualizowania kursów walut oraz walorów inwestycyjnych przez Internet;

▪ funkcja korzystania z gotowych szablonów, mających zastosowanie przy dokonywaniu cyklicznych transakcji (np. opłat za prąd);

▪ opcja nadzoru nad operacjami na kontach bankowych przy pomocy systemu homebankingowego lub za pomocą wyciągów bankowych;

▪ możliwość drukowania poleceń przelewu i wpłat na standardowych formularzach bankowych;

▪ możliwość utworzenia harmonogramu spłaty kredytu i odsetek od kwoty lokaty;

▪ opcja importu wyciągów bankowych w formacie OFX 1.0.2.

Dla wygody użytkownika stronę główną programu wyposażono w komplet informacji o stanie jego rachunków. System posiada także wbudowany terminarz, w którym można zapisać nie tylko operacje finansowe, ale również krótkie notatki i przypomnienia (np. o planowanej wizycie u lekarza czy ważnym spotkaniu).

Reasumując, Skarbnik 4 to program, który ułatwia życie i dba o Twoje finanse!

Skarbnik 4 - Opakowanie