Szanowni Państwo - aplikacja Insert Nexo Link nie jest już w naszej ofercie. Jej wsparcie zostało wycofane przez producenta. Zachęcamy do obejrzenia pozostałych programów do zarządzania firmą.


Aby zapewnić przedstawicielom biznesu prosty i szybki dostęp do kluczowych danych dotyczących stanu firmy, InsERT stworzył specjalną aplikację InsERT nexo LINK. Pozwala ona przeglądać i analizować informacje handlowe, finansowe i księgowe z programów serii InsERT nexo (Subiekt nexo, Rachmistrz nexo, Rewizor nexo) za pomocą przeglądarki internetowej bądź na urządzeniach mobilnych, wyposażonych w system Android lub Windows Phone 8.

Użytkownik programu ma możliwość podglądu informacji bądź w widoku ogólnym, bądź też szczegółowym, gdzie dane przedstawiane są np. w formie tabel i wykresów. To on, zgodnie z własnymi potrzebami, określa zakres i sposób udostępniania danych, wskazując np. kryterium, według jakiego mają być uporządkowane informacje, czy okres, którego dane dotyczą.

Sposoby korzystania z programu InsERT NEXO LINK

Programu InsERT nexo LINK można używać na dwa sposoby. Pierwszy kieruje potencjalnego użytkownika do zewnętrznej strony. Natomiast druga opcja to korzystanie na urządzeniu mobilnym z systemem Android (od wersji 4.0.3) albo Windows Phone 8, przy czym aplikacja na telefon dostępna jest bezpłatnie w sklepie Google Play (dla Androida) lub Windows Phone (dla Windows Phone 8). Bezpłatny dostęp do raportów za pośrednictwem InsERT nexo LINK jest możliwy dla posiadaczy aktywnego e-Abonamentu do programu z serii InsERT nexo. Należy jednak pamiętać, że rodzaj będących do dyspozycji raportów zależny jest od programu, na który e-Abonament został wykupiony. Natomiast, aby zyskać stały dostęp do wszystkich raportów (do każdego z posiadanych programów), należy nabyć InsERT nexo LINK jako osobną usługę.

Raporty dostępne w InsERT nexo LINK dla poszczególnych programów:

Handel Subiekt Rachmistrz Rewizor

Sprzedaż dzienna

(wg asortymentu, wg grup asortymentu, wg klientów, wg grup klientów, wg pracowników)

 

Sprzedaż miesięczna 

 

Zamówienia niezrealizowane od klientów

 

Zamówienia niezrealizowane do dostawców

 

Sprzedaż roczna

 

Remanent na dziś

 

Finanse Subiekt Rachmistrz Rewizor

Obrót kasowy na dziś

Rachunki bankowe
Rozrachunki powstałe dzisiaj
Rozrachunki płatne dzisiaj
Księgowość Subiekt Rachmistrz Rewizor
Podliczenie VAT
Bilans podatkowy

Wynagrodzenia za bieżący okres

Dzięki aplikacji InsERT nexo LINK zyskujesz pełen wgląd w sytuację swojej firmy!