Czerwony PLUS dla InsERT GT to wyspecjalizowany pakiet rozszerzeń funkcjonalnych przeznaczonych dla systemów z serii InsERT GT.

Przedsiębiorcy, których codzienna działalność wymaga korzystania z zaawansowanych systemów komputerowych, coraz częściej poszukują programów wyposażonych w rozbudowane funkcjonalności. Na to zapotrzebowanie w pełni odpowiada seria pakietów o nazwie PLUS, oferująca rozszerzenia funkcjonalne dla systemów z linii InsERT GT. Za pomocą PLUS-ów użytkownik może powołać do życia system, który sprosta potrzebom średniej wielkości firmy, przy czym zwiększenie funkcjonalności nie pociągnie za sobą konieczności zmian w strukturze programów ani też użycia dodatkowych narzędzi.

Jakie są zalety pakietów InsERT?

Zaletą pakietów jest niewątpliwie możliwość wyboru konkretnego PLUSA – są one uszeregowane według kolorów – w zależności od tego, jakiego rodzaju funkcjonalność interesuje klienta. Warto podkreślić, że rozwiązanie zaproponowane przez twórców systemu InsERT GT jest niezwykle tanie, jeśli zestawić je z analogicznymi bądź mającymi zbliżone parametry produktami innych firm.  Sprawia to, że pakiety PLUS są bardzo atrakcyjne dla użytkownika.

Dodatkową zaletę stanowi prosta i przyjazna dla odbiorcy instalacja pakietu, która odbywa się w podobny sposób jak aktualizowanie programu, przy czym warunkiem niezbędnym do uruchomienia PLUSA czerwonego jest aktualizacja programów do wersji 1.19.

Do najważniejszych funkcjonalności czerwonego PLUSA można zaliczyć:

▪ funkcję homebankingu, stwarzającą możliwość importowania, wczytywania i rozliczania wyciągów bankowych; po wczytaniu do systemu transakcji z wyciągu użytkownik ma opcjonalnie do dyspozycji trzy rodzaje czynności: rozliczenie rozrachunków na bazie na bazie wczytanych transakcji; powiązanie operacji bankowych z transakcjami; pozostawienie transakcji bez ewidencjonowania operacji bankowych;

▪ funkcję zbiorczego wysyłania faktur do klientów za pomocą poczty mailowej w Subiekcie GT;

funkcję tworzenia zestawień definiowalnych; za pomocą Gratyfikanta GT można opracować dowolne zestawienia kadrowo-płacowe bez znajomości języka SQL, przy czym mechanizm ten pozwala na określenie kryteriów wyboru, treści zestawienia, a także na sumowanie i grupowanie wprowadzonych danych;

▪ funkcję tworzenia flag własnych, które pozwalają oznaczać i definiować ewidencjonowane obiekty według własnych kryteriów; flagi są dostępne na liście, a zastosowany tu mechanizm filtrowania obiektu po dowolnej fladze znacznie przyspiesza pracę z programem;

▪ funkcję wprowadzania pól własnych typu słownik – istnieje możliwość podłączenia słowników standardowych, już obecnych w systemie, lub zdefiniowanie własnych;

▪ funkcję tworzenia pól własnych typu polecenie w języku SQL; pozwala ona zdefiniować dowolny zbiór danych umieszczonych w systemie; mechanizm jest szczególnie przydatny dla osób, którym funkcja wprowadzania pól typu słownikowego nie wystarcza, a jednocześnie dysponują umiejętnością tworzenia pytań w języku Transact-SQL.

Należy dodać, że każdy pakiet z linii InsERT GT wyposażony jest w specjalny przycisk, który uruchamia moduł InfoPLUS (znajduje się obok przycisku pomocy i InfoSfery), zawierający informacje o wszystkich modyfikacjach i nowościach w kolejnych wersjach PLUSA dla InsERT GT. Ponadto InfoPLUS służyć może do aktywacji wersji próbnej, a także do rejestracji produktu przez sieć internetową.

Ważna informacja: próbne uruchomienie czerwonego PLUSA można wykonać jedynie na podmiocie próbnym! Natomiast każda funkcjonalność dostępna wyłącznie w pakiecie czerwonym PLUSA jest odpowiednio oznaczona specjalnym dymkiem.

Dysponując PLUSEM czerwonym, użytkownik InsERTu GT zwiększa możliwości swojego przedsiębiorstwa, a dzięki prostocie instalacji i obsługi pakietu z pewnością zaprzyjaźni się z nim na dłużej!