Z dumą ogłaszamy zakończenie kolejnego projektu instalacyjnego! Tym razem dla rosnącej w siłę sieci słodkich rozkoszy - "Grzechu, WARTE!".

Lokal został przekształcony w nowoczesne miejsce spotkań, dzięki wyselekcjonowanym przez nas rozwiązaniom technologicznym. Drukarka fiskalna Posnet Trio Online, zapewniła perfekcyjną funkcjonalność. Dodatkowo wspierał będzie ją tablet Samsung Galaxy Tab A8. Tworzy on niezawodne i wydajne centrum zarządzania dla każdego przedsiębiorstwa gastronomicznego. Dzięki tej konfiguracji, personel "Grzechu, WARTE!" może cieszyć się płynnością obsługi oraz szybką i bezproblemową komunikacją z Klientem.

Oprogramowanie POSbistro, zainstalowane na tabletach Samsung Galaxy Tab A8, stanowi serce naszego systemu. To właśnie dzięki niemu zarządzanie zamówieniami, płatnościami oraz analiza danych sprzedażowych staje intuicyjna i efektywna. To rozwiązanie, które idealnie wpisuje się w potrzeby dynamicznie rozwijającej się lodziarni, jaką bez wątpienia jest "Grzechu, WARTE!".

Sieć "Grzechu, WARTE!" już teraz cieszy się uznaniem Klientów, zarówno za niebanalne podejście do tradycyjnych deserów, jak i za stworzenie przyjaznej, pełnej ciepła atmosfery, idealnej do spędzania wolnego czasu w gronie najbliższych. Każdy lokal "Grzechu, WARTE!" to obietnica nie tylko wyjątkowych smaków, ale również miejsc, w których technologia wspiera naturę spotkań i rozmów.

Zachęcamy do odwiedzenia nowo otwartego punktu "Grzechu, WARTE!" oraz do śledzenia ich profilu na Instagramie tutaj, by być na bieżąco z nowościami i promocjami.

Jeżeli i Ty chcesz unowocześnić swój lokal, zadzwoń do nas pod numer: +48 12 656 51 58!