Nowoczesna technologia w służbie zdrowia!

Jakiś czas temu przeprowadziliśmy realizację dla nowej placówki Całodobowej Opieki Medycznej w Krakowie. Nowoczesny obiekt został wyposażony w zaawansowane technologicznie systemy, które gwarantują bezpieczeństwo i komfort zarówno pacjentów, jak i personelu medycznego.

Zaawansowany system kontroli dostępu

W ramach projektu zainstalowano nowoczesny system kontroli dostępu typu online. Wszystkie drzwi w obiekcie zostały wyposażone w zamki pracujące w technologii Z-wave z różnorodnymi metodami identyfikacji – od kodów, przez karty dostępu, po odciski palców oraz zaawansowaną identyfikację biometryczną. System Space Lock BIO automatycznie weryfikuje osoby zbliżające się do drzwi, zapewniając najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Biometryczne terminale dostępu

Na drzwiach wejściowych oraz w strategicznych punktach przejściowych zainstalowano graficzne terminale biometryczne SpacePad BIO. Zwiększają one dodatkowo kontrolę nad dostępem do kluczowych stref w placówce. Jednocześnie pozwalają na przemieszczanie się bez konieczności podawania kodu identyfikacyjnego (tzw. system hands free).

Funkcjonalność i bezpieczeństwo dla personelu

W przyziemiach obiektu znajduje się nowocześnie wyposażona szatnia dla ratowników medycznych z szafkami SpaceLocker ZBT, które otwierane są za pomocą kart NFC, co umożliwia szybki i bezpieczny dostęp do przechowywania osobistych przedmiotów personelu.

Zintegrowany system zarządzania

Całość systemu bezpieczeństwa jest zarządzana przez bramki z-wave SpaceGate, które zabezpieczają komunikację między urządzeniami wykonawczymi a centralnym serwerem. Dodatkowo zapewniają sprawną i niezawodną obsługę wszystkich elementów systemu, w tym również szlabanu parkingowego.

Chcesz zaopatrzyć się w nową technologię? Skontaktuj się z nami! Zadzwoń do nas pod numer +48 12 656 51 58