Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. gen. Władysława Sikorskiego w Pomiechówku jest nowoczesną placówką przygotowującą młodych ludzi do pracy w branży gastronomiczno - hotelarskiej.

Idąc z biegiem czasu, szkoła chce kształcić swoich uczniów pokazując im najnowsze rozwiązania optymalizujące procesy zarządzania obiektem i obsługi klienta.

W ramach tego dydaktycznego wyzwania wdrożyliśmy niezawodne oprogramowania dla gastronomii i hotelarstwa izzyREST i izzyHOTEL, a stanowisko zaopatrzyliśmy w komputer typu POS z ekranem dotykowym, oraz drukarkę fiskalną - całość została zaaranżowana jak profesjonalne stanowisko obsługi klienta.

Uczniowie mają teraz możliwość przeprowadzania wielu symulacji związanych z zarządzaniem obiektem, organizacją pracy czy fiskalizacją, co mamy nadzieję zaowocuje szybszą i produktywną nauką oraz przekonaniem do nowych technologii.

Z wielką przyjemnością przeszkoliliśmy także kadrę nauczycielską z obsługi oprogramowania, tak aby z łatwością mogli przekazywać tę wiedzę swoim podopiecznym.

Dzięki zaangażowaniu dyrekcji szkoły i podjętym inwestycjom, uczniowie, poza podstawowym programem nauczania, mają możliwość zdobycia umiejętności pracy na najpopularniejszych branżowych oprogramowaniach, co w przyszłości zdecydowanie ułatwi im zdobycie wymarzonej pracy.

Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tym projekcie – zależy nam na wspieraniu szkolnictwa, a zwłaszcza na propagowaniu wiedzy o nowych technologiach automatyzujących procesy w firmach.


Reprezentujesz szkołę lub uczelnię? 

Szukasz oprogramowania dla hotelarstwa i gastronomii z opcją wdrożenia dla szkół?

Zapraszamy do kontaktu: 

tel.:12 656 51 58     e-mail: sprzedaz@escsa.pl