globi

Jedna z naszych ostatnich realizacji - wdrożenie kompleksowego systemu sprzedażowego dla sklepu spożywczego. Takie wyzwania lubimy najbardziej!

Tym razem zaufała nam Właścicielka sklepu franczyzowego – Globi w Rzykach.

Naszą współpracę rozpoczęliśmy od pełnego wywiadu dotyczącego oferowanych w sklepie produktów (z kodami kreskowymi, bez kodów na sztuki, towary ważone itd.), rozmieszczenia punktów obsługi i wymagań w stosunku do programu sprzedażowego. Na bazie wniosków dobraliśmy optymalne rozwiązania, które z pewnością ułatwią codzienną pracę.Pierwszym krokiem budowy systemu był dobór oprogramowania, który doskonale sprawdza się w tego typu placówkach – nasz wybór padł na PC Market. Jest to program sprzedażowy pozwalający na efektywne zarządzanie sklepem spożywczym, magazynem oraz dostawami. 

Szczegółowy opis oprogramowania znajduje się na dedykowanej stronie PC MARKET

Oprogramowanie funkcjonuje na dwóch stanowiskach sprzedażowych. Każde z nich zostało wyposażone w dotykowe POS’y z ekranami dotykowymi z oprogramowaniem PC POS od Insoft, oraz niezawodne drukarki fiskalne Posnet Thermal i bezprzewodowe czytniki kodów kreskowych Newland.

Zainstalowaliśmy także 3 wagi – dwie wagi kalkulacyjne firmy Dibal zsynchronizowane z PC POS’ami przy stanowiskach sprzedażowych oraz wagę etykietującą dedykowaną na dział mięsny.

Dzięki w pełni wyposażonym oraz zsynchronizowanym stanowiskom pracy personel ma wszystko pod ręką, co zdecydowanie ułatwia codzienną pracę i przyspiesza obsługę klienta.

Zainstalowane oprogramowanie pozwala na bieżący monitoring i analizę sprzedaży oraz stanów magazynowych wspomagając efektywne zarządzanie sklepem.

Klientowi udzieliliśmy pełnego wsparcia – zarówno w postaci doradztwa przy wyborze optymalnych (stosunek jakości do ceny przy spełnieniu założonych wymagań) rozwiązań jak i odpowiedniego szkolenia.