pizzeria piacere szyld

Od pierwszego lipca w Krakowie przy ulicy Agatowej 31 funkcjonuje Pizzeria Piacere. Jak możecie się domyślić braliśmy udział w uruchomieniu tego lokalu, z sukcesem wdrażając oprogramowanie POSbistro.

W Pizzerii oprócz firmowego włoskiego dania znajdują się także sałatki, makarony i zestawy dnia, które bez problemu zastąpić mogą niejeden obiad. Ponadto, w lokalu znajduje się w pełni wyposażona sala, doskonała do organizacji różnego rodzaju przyjęć i imprez okolicznościowych.

W zarządzaniu lokalem pomóc ma oczywiście oprogramowanie POSbistro, które doskonale odnajduje się zarówno w dużych restauracjach, jak i mniejszych lokalach. Oprogramowanie to daje przede wszystkim szansę na obniżenie kosztów działalności lokalu, dzięki usprawnionemu procesowi obsługi klienta oraz lepszej koordynacji pracy personelu.

Wszystkie zalety oprogramowanie POSbistro możecie znaleźć na naszych stronach internetowych, tymczasem jeszcze raz zapraszamy wszystkich do zobaczenia jak działa on u naszego klienta Pizzerii Piacere w Krakowie.