System POSbistro

W związku z czasowym ograniczeniem działalności lokali gastronomicznych przedstawiamy Wam nowe rozwiązanie umożliwiające w prosty sposób sprzedaż przy pomocy dostaw. Program do dowozów? Mamy go dla Ciebie! Virtual Menu i Link Menu to narzędzie przygotowanie przez POSbistro, które pozwala na uruchomienie zamówień online.

Co istotne, nie musisz posiadać własnej strony internetowej, gdyż Link Menu jej nie wymaga. Jeśli natomiast uruchamiasz sprzedaż na własnej stronie Virtual Menu Ci w tym pomoże.

Virtual Menu – jak działa?

Klient otrzymuje od nas specjalną wtyczkę, który umieszczana jest na stronie internetowej Twojej restauracji. Dzięki niej możliwe jest wprowadzenie Twoich produktów z odpowiednimi zdjęciami, cenami i opisem. Gdy uzupełnisz ofertę Twój sklep będzie już gotowy do prowadzenia sprzedaży online.

Link Menu – jak działa?

Przeznaczone jest dla użytkowników, którzy chcą uruchomić szybką sprzedaż online, nie posiadają własnej strony, a jedynie np. fanpage na Facebooku. Przy pomocy FP niestety nie możemy sprawnie zautomatyzować sprzedaży, w związku z czym Twoje produkty zostaną umieszczone na naszej domenie. Dzięki temu nie musisz martwić się o sprawy związane z serwerem, domeną i wdrożeniem całego systemu. Zostanie Ci tylko wprowadzenie swojej oferty.

Oba narzędzia wymagają podpięcia konta do obsługi płatności online. Zgromadzone środki możesz wypłacić w dowolnym momencie, a cały system jest w pełni zintegrowany z systemem POSbistro. Całą ofertę możesz również zmieniać i modyfikować w dowolnym momencie.

Zainteresowany narzędziem do zamówień online? Virtual/Link Menu jest do Twojej dyspozycji.

Szczegóły oferty są dostępne u naszych specjalistów.

Zapraszamy!

Kontakt do nas:
tel. (12) 656-51-58 lub sprzedaz@escsa.pl