sklep mat logo

Dedykowane systemy sprzedaży to jedna z naszych mocnych stron. Dzięki dobrze przygotowanej infrastrukturze właściciel ma poczucie panowania nad własnym biznesem i wiedzę, która pomaga w dalszym planowaniu działalności. A to z kolei może przekładać się na większe zyski. 

Z tego założenia wyszedł właściciel sklepu „MAT”, znajdującego się w Górnym Potoku (nieopodal Zamościa). W sklepie zakupić można wszelkie materiały przemysłowe, nawozy, węgiel, artykuły hydrauliczne i elektryczne i wiele, wiele innych przedmiotów, które na pewno zainteresują szerokie grono odbiorców. Teraz zakupy w sklepie „MAT” będą jeszcze prostsze, dzięki wdrożonemu systemowi sprzedaży. 

Na rozbudowaną infrastrukturę w tej lokalizacji składa się pięć komputerów Fujitsu Esprimo, z których trzy umieszczone zostały na stanowiskach kasowych, a po jednym w magazynie oraz biurze. Nad obsługą klientów czuwają natomiast kasy Posnet Thermal HD online wraz z kolektorami danych ze stacjami dokującymi do szybkiego transferu. Do biura dostarczyliśmy również urządzenie wielofunkcyjne, które łączy w sobie cechy drukarki, ksero i skanera. Całość zostało oczywiście spięta w sieć, a nad wszystkimi procesami piecze sprawuje program Subiekt Nexo, który doskonale nadaje się właśnie do zadań związanych z zarządzaniem sprzedażą. 

Przeszkoliliśmy również personel sklepu „MAT”, by mógł  w pełni wykorzystać potencjał związany możliwościami całej infrastruktury.

Jeśli chcielibyście uruchomić podobny system sprzedaży w Waszej firmie, to zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Jesteśmy w stanie dopasować rozwiązanie do wielkości działalności, a także doradzić to, co będzie dla Państwa najlepsze.

Zapraszamy!