Huta mięsa logo

Nie ustajemy w przygotowywaniu kolejnych lokali gastronomicznych do sprawnej obsługi klienta. Nasze ostatnie realizacje związane były z obiektami znajdującymi się w Hali Lipowa, czyli najnowszej strefie gastronomicznej w Krakowie. Jednym z nich jest Huta Mięsa, która do Hali przeniosła się w trakcie wakacji.

W Hucie zjeść można smaczne kanapki, a także burgery. Właściciele często przygotowują promocje i zestawy z innymi dodatkami, więc zdecydowanie warto śledzić ich profil na Facebooku. Oferują również sprzedaż poprzez UberEats i pyszne.pl, dzięki czemu możecie delektować się ich przysmakami także w swoim domu.

Jeśli natomiast zdecydujecie się odwiedzić ich stacjonarnie to z pewnością zobaczycie, jak w praktyce działa oprogramowanie POSbistro. Nasze wdrożenie obejmowało również przeszkolenie z zakresu funkcjonowania aplikacji, a także dostarczenie tabletu do jej obsługi oraz drukarki fiskalnej Posnet Temo Online.

Właścicielom jeszcze raz życzymy samych dobrych momentów w korzystaniu z POSbistro, a Was zachęcamy do spróbowania pysznych burgerów prosto z Huty Mięsa.