potrawy posbistro

Niezwykle miło nam poinformować, że nawet w tych trudnych czasach mieliśmy przyjemność pomóc w otwieraniu kolejnych punktów gastronomicznych. W połowie kwietnia otwarta została restauracja Choi’s Korean Chicken & Cupbop, która znajduje się w Krakowie przy ul Krupniczej 6.

A co czeka w restauracji? Przepyszne dania z kuchni koreańskiej! Spróbować można m.in. kurczaka smażonego w koreańskim stylu, zupę z pasty sojowej oraz firmowe danie, czyli Cupbop. Zapytacie pewnie, co to jest – Cupbop powstał z połączenia dwóch słów, angielskiego „Cup” oznaczającego kubek, oraz koreańskiego „Bop” – ryż. W połączeniu z innymi dodatkami danie to jest niezwykle popularne w Korei oraz Stanach Zjednoczonych. Teraz czas na to, żeby zyskał popularność również w Polsce.

W restauracji wdrożona została instalacja oprogramowania POSbistro, które znacznie usprawnia pracę w lokalu gastronomicznym. Ponadto, zakupiono również drukarkę fiskalną. Właścicielom życzymy powodzenia w działalności i skutecznego promowania kuchni koreańskiej w Krakowie.