DOMO Market budowlany logo

Wśród naszych realizacji nie może również zabraknąć udanie wdrożonych systemów sprzedaży. W ostatnim czasie skutecznie usprawniliśmy pracę marketu budowlanego Domo, który znajduje się w Dobczycach, przy ulicy Zarabie 4M.

Warto wiedzieć, że system sprzedaży to nie tylko zainstalowane oprogramowanie, ale cała infrastruktura składająca się z wielu elementów – oprócz programu możemy mówić tutaj o sprzęcie komputerowym, rozwiązaniach sieciowych, urządzeniach fiskalnych, czy pozostałej elektroniki wyposażenia handlu.

Taki kompletny system uruchamialiśmy właśnie w „Domo”. W skład sieci wchodzą dwa komputery uruchomione na stanowiskach sprzedażowych oraz trzy komputery biurowo-magazynowe. Market został również wyposażony w dwa czytniki kodów kreskowych. Nad wszystkim czuwa natomiast oprogramowanie Subiekt Nexo, które jest w stanie obsługiwać wszystkie typy dokumentów handlowych i magazynowych (faktury sprzedaży/zakupy, paragony, paragony imienne, faktury proforma, przyjęcia zewnętrzne, przychody i rozchody). Wszystko to sprawia, że sprzedaż w markecie „Domo” może się odbywać szybko i w prosty sposób.

Cały personel został oczywiście przeszkolony przez naszych specjalistów i przygotowany do pracy w nowym otoczeniu. Wierzymy, że dzięki temu praca na naszym oprogramowaniu będzie prawdziwą przyjemnością!