food & chillout hamburger

Czy można usprawnić działanie burgerowni? Oczywiście, jeśli tylko skorzysta się z naszej oferty. Właśnie tak postąpił lokal Food & Chill Out, który znajduje się w Krakowie przy ulicy Parkowej 12A, czyli nieopodal Parku Bednarskiego.

W lokalu spróbować można przede wszystkim tradycyjnych burgerów jak również Poke Bowl, czyli kubka pełnego pokrojonych kawałkami mięsa, warzyw i ryżu. Oferta uzupełniona jest także o sałatki oraz frytki belgijskie. Klasyczne produkty uzupełnione są również o dania dla wegetarian oraz wegan zarówno w przypadku burgerów jaki i poke.

Wszystkie dania spożywać można na świeżym powietrzu, wykorzystując do tego stoliki oraz…leżaki. Jak przystało na strefę Chill Out można przy jedzeniu rzeczywiście odpocząć.

W usprawnieniu pracy lokalu gastronomicznego pomóc ma oprogramowanie POSbistro, które dostarczyliśmy do burgerowni na początku lipca 2020 roku. System ten umożliwia prowadzenie sprzedaży zarówno stacjonarnej jak i przy pomocy dostaw, co czyni go niezwykle atrakcyjnym w nowej rzeczywistości.

Głęboko wierzymy, że POSbistro sprawdzi się również w tym miejscu, a właścicielom życzymy kolejnych zadowolonych klientów!