bottega napoli logo

Restauracja Bottega Napoli mieszcząca się w Warszawie przy ulicy Oboźnej 9 już od tego weekendu pracuje z naszym oprogramowaniem. W lokalu wdrożony został pakiet Delivery Posbistro.

Bottega Napoli to jedzenie rodem z Neapolu, gdzie zjeść można tradycyjne, włoskie potrawy z tego miasta. Wśród nich znajdują się makaraony, kanapki z domowego chleba, a także przepyszne desery babbamisu – specjalność szefa kuchni. Restauracja umożliwia również relaks przy kieliszku mocniejszych, ale także pochodzących z Włoch trunków.

Z kole oprogramowanie do zarządzania gastronomią Posbistro sprawi, że obsługa klienta w lokalu będzie jeszcze prostsza. Dzięki wybraniu pakietu Delivery właściciele zyskali dostęp do dedykowanych aplikacji takich jak POSdriver czy POScaller. Pierwsza z nich zapewnia sprawne zarządzenie i kontrolę zamówień w dostawie, natomiast ta druga upraszcza zamówienia telefoniczne i umożliwia sprawne tworzenie baz klientów.

Pakiet Delivery to również wprowadzenie zamówień online dzięki zastosowaniu aplikacji DirectBistro, a także licencja na stanowisko w kuchni oraz kierowcy.

Właścicielom lokalu życzymy wszystkiego dobrego i samych sukcesów w dalszym rozwoju działalności!