Złocień część rekreacyjna

Dotychczasowe inwestycje Spółdzielni to 33 budynki wielorodzinne z 1655 mieszkaniami (ok 74 tys. m2 p. u. m.) 22 domy jednorodzinne, garaże, miejsca postojowe i lokale użytkowe.


W swojej działalności Spółdzielnia kierujemy się trzema celami. Oferowane mieszkania mają znajdować się w atrakcyjnej i dogodnej lokalizacji. Po drugie, mieszkania mają posiadać wysoki standard wykończenia i dbałość o detale. Po trzecie, mają być dostępne dla ludzi średnio zamożnych, młodych, pracujących, posiadających dzieci i chcących przyjaznego środowiska do ich rozwoju.
 
Za swą działalność, Spółdzielnia Mieszkaniowa „Śnieżka” była wielokrotnie nagradzana i wyróżniana. Głównie dlatego, że jest to miejsce, które zapewnia swoim mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa i komfortu.
 
 
Nasza firma przygotowała dla Spółdzielni Mieszkaniowej „Śnieżka” stronę internetową, która miała odznaczać się wysoką przejrzystością i estetyką. Cel tej strony jest głównie informacyjny - została stworzona na potrzeby komunikacji pomiędzy spółdzielnią a jej mieszkańcami. Z tego względu przygotowany przez nas projekt wymagał szczególnego zwrócenia uwagi na prostotę, intuicyjność i dobre wrażenia wizualne przyszłej strony zarówno dla jej administratorów, jak i jej użytkowników
 
Podczas projektowania strony ważne było, żeby miała nienachalną warstwą wizualną, chodziło o to, aby przygotować taki projekt, który nie będzie sobą przysłaniał kluczowych informacji umieszczanych systematycznie na stronie. Strona przygotowana dla Spółdzielni Mieszkaniowej „Śnieżka” jest synonimem prostoty i funkcjonalności oraz dobrym przykładem strony informacyjnej i wizytówkowej.
 
Mamy nadzieję, że dzięki przygotowanej przez nas stronie spółdzielnia będzie realizowała swoje cele jeszcze lepiej.