Arena Gliwice

21 lipca 2019 r. w Arenie Gliwice odbył się koncert zespołu Scorpions, a nasza firma miała swój wkład w przygotowanie Areny na to wydarzenie. Potrzebowała ona sprawnego, wydajnego i bezawaryjnego systemu sprzedażowego oraz sprzętu: drukarki fiskalne, tablety, terminale płatnicze oraz automatyczne szuflady na pieniądze. Przygotowaliśmy i wdrożyliśmy dla tego miejsca łącznie 62 urządzenia sprzedażowe oparte o system POSbistro, w tym 32 stanowiska mobilne, które są kluczowe dla tego typu obiektów. 

Ponadto zapewniliśmy Arenie odpowiednie i bezpieczne rozwiązania w zakresie dostępu do sieci Internet dla stanowisk sprzedażowych, które musiały być inne niż dla gości. Zapewnienie szybkiej obsługi klienta w krótkich odstępach czasu pomiędzy koncertami to prawdziwe wyzwanie wobec faktu, że Arena Gliwice zapewnia 17 178 miejsc siedzących i stojących, a szybkie obsłużenie takiej ilości gości zawsze jest priorytetem organizatorów. 

Nasze wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu kompletnych systemów sprzedażowych i opieka nad infrastrukturą informatyczną obiektów pozwoliła nam zrealizować ten projekt na medal. W tym miejscu chcielibyśmy przypomnieć, że jesteśmy stałym opiekunem systemu gastronomicznego i infrastruktury informatycznej w Tauron Arenie Kraków. Wobec tego mamy już na swoim „koncie sukcesów” dwie duże hale widowiskowo-sportowe i z niecierpliwością czekamy na kolejne projekty.