PCK logo

Ostatnio mieliśmy przyjemność rozpocząć współpracę z Ośrodkiem Szkoleniowo-Rehabilitacyjnym PCK w Mszanie Dolnej. Obiekt zlokalizowany jest w urokliwej dolinie potoku Szklanówka, u stóp góry Lubogoszcz. 

Ośrodek prowadzi wynajem miejsc noclegowych w pokojach i domkach oraz wynajem całych domków. Goście mają możliwość zamówienia całodziennego wyżywienia lub poszczególnych posiłków. Na specjalne zamówienie organizowane są imprezy okolicznościowe. Z obiektu mogą korzystać zarówno grupy zorganizowane, jak i klienci indywidualni. 

Zarządzający obiektem zdecydowali się na zakup oprogramowania hotelowego KW Hotel w wersji Standard. Program KW Hotel dedykowany jest osobom, które cenią sobie możliwość wygodnego i kompleksowego zarządzania swoim obiektem noclegowym. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest prowadzenie grafiku rezerwacji i rejestracji gości zgodnie z obowiązującymi przepisami RODO, rozliczenie pobytów i wyżywienia. Wierzymy, że to usprawnienie przyczyni się do dalszego rozwoju Ośrodka, czemu mocno kibicujemy.