Karczma Tyrolska u Martina - logo

Dobre wiadomości! Kolejny etap rozbudowy INTER NOS Kamping na Wyspie Sołtysiej zaowocował rozwojem Karczmy Tyrolskiej u Martina

Naszym zadaniem było wyposażenie karczmy w program dla gastronomii IzzyRest, komputer typu POS, drukarkę fiskalną Novitus Deon E i dwie drukarki bonowe WTP800. Tego typu rozwiązanie znacząco usprawnia proces obsługi gościa karczmy - od przyjęcia zamówienia, poprzez dostarczenie informacji na kuchnię aż po wydanie posiłku. Dzięki zaawansowanej funkcjonalności, program gastronomiczny IzzyRest można dopasować do indywidualnych potrzeb właściciela lokalu i zsynchronizować z dowolną ilością drukarek bonowych. 

A jakie przyjemności czekają na gości Karczmy Tyrolskiej? 
Przede wszystkim wspaniałe widoki! 

INTER NOS Kamping znajduje się na prywatnej wyspie o wielkości 8,5 ha na jeziorze Lubie na Pojezierzu Drawskim. Do dyspozycji gości jest obszerne pole namiotowe i kempingowe, domki letniskowe i wypożyczalnia sprzętu wodnego. Gości spragnionym technologii udostępnia się darmowe wi-fi, skrzynki z prądem i możliwość płatności kartą. Dojazd na wyspę odbywa się promem lub, dla pieszych i rowerzystów, kładką pływającą.