Programy gastronomiczne i hotelowe

Prowadzenie hotelu czy lokalu gastronomicznego jest ogromnym przedsięwzięciem, które wymaga nie tylko poświęcenia mu uwagi, ale również oczekuje trzymania pieczy nad każdą płaszczyzną jego funkcjonowania. Z tych względów, pomoc wyspecjalizowanego oprogramowania jest absolutnie niezbędna. Dostępne w naszej ofercie programy hotelarskie i gastronomiczne to systemy wspierające pracę recepcji, housekeepingu, pracowników administracyjnych i strefy SPA, a także kadry menedżerskiej czy pracowników restauracji. 

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy zapewnić pełne wsparcie we wdrożeniu systemów, a także ich synchronizacji. Nasi wdrożeniowcy zsynchronizują program do obsługi hotelu z oprogramowaniem gastronomicznym.  

Najlepsze oprogramowanie gastronomiczne

Nowoczesne oprogramowanie gastronomiczne ma do zaoferowania swoim użytkownikom wiele przydatnych funkcji, dzięki którym kierowanie lokalem stanie się o wiele łatwiejsze. Systemy komputerowe w gastronomii często pozwalają administrować stanami magazynów, dzięki czemu możliwe jest efektywniejsze sprawowanie kontroli nad posiadanymi artykułami żywnościowymi i dbanie o to, by kucharze zawsze mieli pod ręką niezbędne produkty. Wybierając programy komputerowe w gastronomii warto zwrócić uwagę na kwestię obsługi systemu, który nie powinien być nadmiernie skomplikowany. Wręcz przeciwnie, priorytetowe znaczenie ma jego intuicyjność.

Czy warto inwestować w programy hotelarskie? 

W branży hotelarskiej utrzymanie najwyższego poziomu obsługi, dopasowanego do potrzeb klienta, jest kluczowym elementem wpływającym na sukces lokalizacji. Ilość pokoi czy dostęp do dodatkowych atrakcji to tylko kolejne składowe, które mogą przyczynić się do zainteresowania hotelem. Nie ma znaczenia, jak duży jest obiekt - rozwiązanie jest jedno - odpowiednio dopasowany program do obsługi hotelu, który pozwoli utrzymać możliwie najwyższy poziom zadowolenia klienta. Zarówno małe pensjonaty, jak i rozbudowane, wielopoziomowe obiekty hotelowe potrzebują oprogramowania hotelowego, które wesprze obsługę na każdym jej etapie - począwszy od rezerwacji, przez przyjęcie gościa i jego wymeldowanie, aż po sprzątanie pokoju. 

Systemy hotelowe umożliwiają wydajne zarządzanie obiektem. Wybierając optymalne programy hotelarskie, warto wziąć pod uwagę potrzeby hotelu, na przykład fakt, czy dysponuje on własną restauracją, która również wymaga profesjonalnego kierownictwa. Systemy rezerwacyjne w hotelarstwie to ogromne ułatwienie, ponieważ pozwalają na sprawne zarządzanie rezerwacjami i zminimalizowanie ryzyka ewentualnych błędów. Decydując się na konkretne oprogramowanie, dobrze jest zwrócić uwagę czy zostało ono wyposażone w system rezerwacji hotelowej. Bardzo pomocne narzędzie stanowi także wyspecjalizowany program recepcyjny.

Co należy mieć na względzie wybierając odpowiedni program do obsługi hotelu lub restauracji? 

Decydując się na inwestycję w dedykowany program komputerowy, dobrze jest przeanalizować przede wszystkim wielkość i charakter prowadzonej działalności. Oczekiwania dużej restauracji są często kompletnie odmienne od potrzeb niewielkiego pubu i wybrany system musi być do nich dopasowany. Ponadto, oprogramowanie gastronomiczne i hotelowe powinno umożliwiać przetwarzanie informacji oraz przygotowywanie raportów, dzięki którym można ocenić ogólną kondycję hotelu/restauracji i w razie potrzeby wprowadzić niezbędne zmiany.

Nasz asortyment jest starannie wyselekcjonowany i znajdą w nim Państwo między innymi nowoczesne oprogramowanie przeznaczone do zastosowania w hotelach i lokalach gastronomicznych. Dokładamy wszelkich starań, by klienci byli zadowoleni z podjętej decyzji, a w razie problemów, proponujemy możliwość skorzystania z pomocy specjalistów. 


 • POSbistro

  POSbistro

  POSbistro to rewolucyjna aplikacja na tablet, dająca pełne możliwości zarządzania dowolnej wielkości...

  Zajrzyj
 • X2 HOTEL

  X2 HOTEL

  X2 SYSTEM jest pakietem programów skierowanych do branży gastronomicznej oraz hotelowej, oferujący...

  Zajrzyj
 • izzyRest

  izzyRest

  izzyRest (dawniej 4Rest)– Oprogramowanie dla gastronomii izzyRest (dawniej 4Rest) jest zintegrowanym systemem do...

  Zajrzyj
 • izzyHotel

  izzyHotel

  izzyHotel jest programem dedykowanym dla branży hotelarskiej – hotel, ośrodek konferencyjny, pensjonat,...

  Zajrzyj
 • HotelOnLine

  HotelOnLine

  HotelOnLine jest programem skierowanym do szerokiego zarządzania w branży hotelarskiej. Dzięki jego...

  Zajrzyj
 • SOGA POS

  SOGA POS

  SOGA POS jest modułowym systemem gastronomicznym, sprawdzającym się w każdej restauracji, kawiarni, barze,...

  Zajrzyj
 • Foodsoft

  Foodsoft

  FOODSOFT – inteligentny, nowoczesny system, wspierający zarządzanie oraz funkcjonowanie pojedynczych lokali z...

  Zajrzyj
 • PC GASTRONOM

  PC GASTRONOM

  Oferta dla gastronomiiPC-GASTRONOM jest programem dla branży gastronomicznej. Może być wykorzystywany na...

  Zajrzyj
 • Gastro Pos

  Gastro Pos

  GASTRO POSGastro Pos jest nowoczesnym, elastycznym systemem sprzedaży, działającym w oparciu o...

  Zajrzyj
 • Oprogramowanie dla hotelu KWHotel

  Oprogramowanie dla hotelu KWHotel

  Zajrzyj